Kaune įsibėgėjus naujos sankryžos įrengimo darbams, pėstieji palikti už borto – Kas vyksta Kaune

Kaune įsibėgėjus naujos sankryžos įrengimo darbams, pėstieji palikti už borto

Skaitytojo nuotr.

Prie LSMU Kauno klinikų užvirus daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės statyboms, pertvarkų sulaukė ir Sukilėlių prospektas. Dėl to pavojus kyla pėstiesiems – atsitrenkę į statybvietės tvorą, jie priversti žygiuoti tiesiog važiuojamąja gatvės dalimi.

Kaip pastebėjo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas, šiuo metu intensyvūs darbai vyksta prie Kauno klinikų Akių ligų klinikos. Čia baigiama statyti daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė, darbai vyksta prie pat gatvės – įrengiami privažiavimai, tvarkomi šaligatviai.

„Tačiau visiškai negalvojama apie pėsčiuosius. Šaligatvių teritorija užtverta ir pėstieji priversti eiti važiuojamąja dalimi. Tiek iš visuomeninio transporto stotelės, tiek į ją. Nesvarbu, kurioje gatvės pusėje. Net norint pasiekti pėsčiųjų perėją, reikia eiti važiuojamąja dalimi“, – teigė kaunietis.

Anot jo, galima būtų eiti kita gatvės puse, bet norint patekti į klinikas, reikia kirsti prospektą ties Lazūnų gatve, o ten nėra pėsčiųjų perėjos. Dėl to tektų rizikuoti ir kirsti intensyviu eismu pasižymintį Sukilėlių prospektą nesaugiai.

„Norisi paklausti atsakingų asmenų, kodėl nepasirūpinta pėsčiųjų saugumu, atitveriant dalį važiuojamosios dalies tvorele, paliekant tarpą pėstiesiems? Gal laukiama, kol įvyks nelaimė?“ – stebėjosi vyras.

Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare nurodė, kad šiuo metu kartu su Kauno klinikomis atliekami sankryžos rekonstravimo darbai.

„Pertvarkius sankryžą bus galimybė patekti į naujai pastatytą parkavimo aikštelę. Šiuos darbus planuojame pabaigti vasario mėnesį. Taip pat atsiprašome gyventojų už laikinus pėsčiųjų eismo ribojimus. Tikimės, kad saugų praėjimą galėsime užtikrinti jau kitą savaitę“, – žadėjo M. Matusevičius.

Primename, kad naujos stovėjimo aikštelės techninis projektas suderintas 2019-ųjų rudenį. 2,6 mln. eurų vertės darbai turėtų išspręsti parkavimo problemą prie Kauno klinikų – numatyta, kad trijų aukštų aikštelė talpins 300 automobilių.

Tam, kad eismas atidarius daugiaaukštę aikštelę vyktų sklandžiai, savivaldybė suplanavo Sukilėlių prospekte ir ties Gervėčių gatve įrengti naują sankryžą – kaip tik šie darbai pėstiesiems šiuo metu ir kelia nepatogumų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA