Paskutinę metų dieną beveik 100 žmonių apkartino baudos – Kas vyksta Kaune

Paskutinę metų dieną beveik 100 žmonių apkartino baudos

BNS 2021/01/01 16:34
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Ketvirtadienį iki vidurnakčio policija ir jai talkinančios institucijos apgręžė per 2 tūkst. į kitas savivaldybes vykusių vairuotojų, dėl karantino reikalavimų nesilaikymo nubausti 95 žmonės, BNS informavo Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Pasak jo, vykstančiųjų į kitas savivaldybes kontrolę vykdę policijos pareigūnai kelionės tęsti neleido 2218 automobilių.

Iš 95 žmonių, nubaustų už karantino reikalavimų nesilaikymą, 58 gavo baudas už daugiau nei vieno šeimos ūkio kontaktus, 17 nubausti už judėjimo tarp savivaldybių draudimo pažeidimus.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, nuo 2020 m. gruodžio 31 d., 13 val., iki 2021 m. sausio 1 d., 1 val., Kauno apskrityje buvo sustabdyti ir patikrinti 33 648 automobiliai, apsukta 940 automobilių.

Išaiškinta ne viena dešimtis Kelių eismo taisyklių pažeidimų, tarp kurių ir neblaivūs vairuotojai. Vieno atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Naujųjų metų išvakarės Kaune

Kontrolės postai savivaldybių centrų prieigose atnaujinti siekiant įgyvendinti draudimą gyventojams judėti tarp savivaldybių be svarbios priežasties.

7,5 tūkst. policijos pareigūnų padeda šauliai, karo policininkai, pasieniečiai, kurių iš viso savaitgalį dirba apie 1,6 tūkst.

Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, Vyriausybė iki sausio 3 dienos uždraudė judėjimą tarp savivaldybių be būtino reikalo. Masiškai tikrinti vykstančius automobilius policija nutarė savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Nuo gruodžio vidurio, kai buvo įvestas judėjimo draudimas tarp savivaldybių, kontrolės postuose pareigūnai apgręžė per 31 tūkst. transporto priemonių. Beveik 16,5 tūkst. automobilių buvo apgręžti per ilgąjį Kalėdų savaitgalį.

Žmonėms keliauti galima darbo tikslais, vykstant pas gydytoją ar į laidotuves. Automobiliu gali važiuoti ne daugiau dviejų asmenų arba drauge gyvenantys asmenys.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA