Koncertas „Tyliai švelniai“: prisiliesti prie savo žmogiškumo – Kas vyksta Kaune

Koncertas „Tyliai švelniai“: prisiliesti prie savo žmogiškumo

Paskutinę šių išskirtinių ir sudėtingų metų dieną portalas „Kas vyksta Kaune“ 16 val. kviečia pasimėgauti šventiniu koncertu „Tyliai švelniai“ iš Užutrakio dvaro rūmų.

Kol turite likti savo gyvenamoje vietoje, dovanojame galimybę pamatyti kaip dabar atrodo Užutrakio dvaro parkas Trakuose. Baltoje salėje su spindinčiais sietynais, paveikslais, baltu fortepijonu, ežero ir gamtos apsuptyje pakylėtai palydėkime metus.

Koncertas nufilmuotas prieš pat Kalėdas, tad jis dvelkia kalėdiniu jaukumu ir jautrumu, primena, kaip svarbu mums „prisiliesti prie savo žmogiškumo, pajusti tai, kas mus naikina. Labai, labai svarbu suvokti, kad iš visų gyvybės rūšių tik žmogus turi galimybę atgimti, prisikelti naujam gyvenimui. (..) Mūsų žmoniškumas – Dievui aukščiausia garbė! Religija, kaip ir kultūra, augina mumyse gebėjimą save pašvęsti teisingumui ir artimo gerovei, sąmoningumą, kad niekada nepabėgtume, neperžengtume kito žmogaus skausmo, baimių, ligų.“ (kunigas Benediktas Jurčys).

Šventinio koncerto metu operos solistė Dovilė Kazonaitė ir pianistė kaunietė Milda Umbrusevičiūtė atliks Bach, Gounod, Debussy, Poulenc, Lara, Berlin ir Jautakaitės kūrinius. Šiuo koncertu menininkės švelniai apkabins kiekvieną žmogų, išalkusį apkabinimų, mintimis prisiglaus prie kiekvieno liūdinčio, sergančio, laukiančio, atras vilties, tikėjimo bei nepaprastų žmogaus galių stebuklus.

Renginio transliaciją kviečiame žiūrėti gruodžio 31 d. 16 val. portale „Kas vyksta Kaune“ ir „Klasikos degustacija“ „YouTube“ paskyroje.

Koncertą dovanoja klasikinės muzikos renginių organizatoriai „Klasikos degustacija“ ir Trakų kraštą reprezentuojantis restoranų tinklas „Senoji kibininė“.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.