Kauniečiai įspėja: po nakties miesto gatvės virto čiuožykla – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai įspėja: po nakties miesto gatvės virto čiuožykla

Trečiadienio rytą Kauno gatves ir rajono kelius nuklojo plikledis, miestiečiai vieni kitus ragina ne tik vairuoti atsargiai, budrumo prireiktų ir pėstiesiems.

„Būkite atsargūs, visur vienas ledas“, – „Kas vyksta Kaune“ „Facebook“ grupėje praneša internautai. Jų teigimu, pagrindinės Kauno gatvės nėra labai slidžios, bet visos siauresnės, pavyzdžiui Radvilėnų plentas, čiuožyklos. Daug slidžių kelio ruožų ir Kauno rajone.

Kelininkai įspėja, kad dėl plikledžio sudėtingos eismo sąlygos yra didžiojoje šalies dalyje. Slidžius kelių ruožus barsto AB „Kelių priežiūra“, tačiau vairuotojų prašoma atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

Vakarinėje šalies dalyje bei Varėnos, Biržų, Akmenės ir Joniškio rajonuose valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia šlapios arba drėgnos.

Lietuvoje be kritulių. Oro temperatūra nuo 0 iki 4 laipsnių šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną daug kur prognozuojami krituliai, daugiausia lietus. Pietų, pietryčių vėjas pūs 8–13 m/s greičiu. Aukščiausia oro temperatūra nuo 0 iki 5 laipsnių šilumos.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA