Vokišką 2020-ųjų finišo tiesiąją „Žalgiris“ uždarė sunkia pergale Berlyne – Kas vyksta Kaune

Vokišką 2020-ųjų finišo tiesiąją „Žalgiris“ uždarė sunkia pergale Berlyne

„BC Žalgiris“ „Facebook“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygoje iškovojo penktą pergalę iš eilės. Martino Schillerio auklėtiniai pirmąjį Eurolygos ratą užbaigė Berlyne rezultatu 74:71 (12:14, 19:23, 23:11, 20:23) įveikdami vietos ALBA.

Nerezultatyviai prasidėjusioje dvikovoje per pusę kėlinio dvitaškį pataikė Marius Grigonis, o Joffrey Lauvergne dukart taikliai atakavo iš po krepšio – 6:8. Antroji pirmojo ketvirčio pusė taip pat nebuvo rezultatyvi. Po vieną baudos metimą pataikė Paulius Jankūnas ir Augustine‘as Rubitas, abu sumetė Rokas Jokubaitis, o baigiantis kėliniui iš viršaus įdėjo Martinas Gebenas – 12:14.

Antrą kėlinį taikliu baudos metimu pradėjo tas pats M.Gebenas, reidą po krepšiu surengė R.Jokubaitis, tą patį pakartojo Lukas Lekavičius, tačiau varžovai įgijo kiek didesnį pranašumą – 17:25. Netaiklų komandos draugo metimą pakartojo J.Lauvergne, dvitaškį pridėjo M.Grigonis, Nigelas Hayesas pataikė nelengvą metimą, bet „Žalgirio“ deficitas išaugo iki dviženklio – 23:33.

Keturis taškus iš eilės surinko J.Lauvergne, likus pusei minutės iki pertraukos pirmą komandos tritaškį pataikė N.Hayesas, o kėlinuką taikliu baudos metimu užbaigė Thomasas Walkupas – 31:37.

Po pertraukos aštuonis taškus iš eilės surinko du tritaškius smeigęs N.Hayesas, o J.Lauvergne dviem dėjimais iš viršaus išlygino rezultatą – 43:43. Tolimą metimą pataikė P.Jankūnas, keturis taškus iš eilės surinko A.Rubitas, o kėlinuką taikliais dvitaškiais užbaigė L.Lekavičius ir R.Jokubaitis – 54:48.

Lemiamą ketvirtį penkiais taškais iš eilės pradėjo N.Hayesas, o iš po krepšio pataikė P.Jankūnas ir J.Lauvergne – 63:59. Keturis taškus įmetė M.Grigonis, o prasidėjus paskutinei rungtynių minutei iš toli pataikė A.Milaknis – 70:65. Varžovams priartėjus šaltakraujiškai visus keturis baudų metimus realizavo M.Grigonis ir „Žalgiris“ iškovojo dar vieną pergalę – 74:71.

„Žalgiris“: N.Hayesas 18 (6 atk. kam.), J.Lauvergne 16 (7 atk. kam.), M.Grigonis 12 (5 rez. perd.), P.Jankūnas 6 (7 atk. kam.), R.Jokubaitis 6, A.Rubitas 5, L.Lekavičius 4, M.Gebenas 3, A.Milaknis 3, T.Walkupas 1 (4 rez. perd.)

ALBA: S.Fontecchio 14, L.Sikma 11, N.Giffey 11, T.Schneideris 11.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.