Kauno termofikacijos elektrinėje – dideli dūmų debesys, sklinda neįprasti garsai – Puslapis 2 – Kas vyksta Kaune

Kauno termofikacijos elektrinėje – dideli dūmų debesys, sklinda neįprasti garsai papildyta

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai antradienio vakarą praneša apie įvykį Kauno termofikacijos elektrinėje. Atsiųstoje vaizdo medžiagoje matoma, kad elektrinės teritoriją Taikos prospekte apgaubė dūmų debesys, kauniečiai tariasi matantys ugnį.

Kiti skaitytojai teigia pastebėję link įvykio vietos skubančias gausias ugniagesių gelbėtojų pajėgas.

Į portalo redakciją parašęs vyras sako, kad kol kas įvykio vietoje ugniagesių nematyti, girdisi labai baisūs garsai, daug dūmų, atrodo, kad dega tikrai stipriai.

Kita skaitytoja teiraujasi, kas atsitiko, kad Kovo 11-osios gatve, visu greičiu ir su švyturėliais, Petrašiūnų link ką tik pralėkė keturios gaisrinės.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ susisiekė su Kauno termofikacijos elektrinės atstovu, kuris patikino, kad gaisro nėra, o įmonės teritorijoje vykdomi bandymai.

Kauno termofikacijos elektrinės komunikacijos koordinatorius Arūnas Armalis kauniečius nuramino, jog jokios nelaimės teritorijoje nevyksta ir gaisro pėdsakų nėra. Elektrinėje periodiškai atliekami testavimai, norint užtikrinti, kad techniškai viskas yra gerai.

„Elektrinė turi sutartį su „Litgrid“ dėl rezervo, todėl periodiškai turi parodyti, kad techniškai ji yra tvarkinga ir viskas veikia pagal standartus. Yra numatyti grafikai ir per kuo trumpesnį laiką turi būti sukeliama maksimali elektrinės galia.

Buvo maksimaliai užkrauta elektrinės galia, o ją nukraunant, susikaupę garai buvo išleidžiami lauk. Viskas vyko pagal planą, be trikdžių. Tokie testavimai vyksta periodiškai. Gyventojams galėjo pasirodyti kaip dūmai, galimai, dėl lauko apšvietimo, kuris apšviečia garus“, – teigė elektrinės atstovas A. Armalis.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.