„Kas vyksta Kaune“ skelbia konkursą: Mano namai – mano bunkeris – Kas vyksta Kaune

„Kas vyksta Kaune“ skelbia konkursą: Mano namai – mano bunkeris prizas – 500 eurų maisto davinys iš „Mamma Pizza“

Griežtėjant karantinui ir šventes pasitinkant namuose, „Kas vyksta Kaune“ skelbia saugiausio bunkerio statymo konkursą. Kauniečių laukia trys užduotys, o jas įvykdžius – solidus prizas iš „Mamma Pizza“.

Konkurso sąlygos

Norintys dalyvauti konkurse iš viso turės atlikti tris užduotis:

1. Pasistatyti bunkerį. Iš namuose turimų apyvokos daiktų kauniečiai turi pastatyti karantino buveinę – bunkerį.

2. Aprūpinti bunkerį išgyvenimo daiktais. Tam, kad išgyventi karantiną, būtina turėti negendančio maisto ir kitų būtinų gyvenimą palengvinančių daiktų. Pagalvokite, be ko neįsivaizduojate nė vienos dienos?

3. Nufilmuoti bunkerio ir jo savybių pristatymą. Nuo ko apsaugo jūsų bunkeris? Kas įrengta bunkerio viduje? Kokį maistą ketinate valgyti ir kuriam laikui jo užteks? Kaip praskaidrinsite dieną bunkerio viduje? Vaizdo įrašus turite pateikti iki gruodžio 31 dienos.

Laukia prizas

Atlikę visas užduotis ir nufilmavę bunkerio pristatymą, vaizdo įrašą kauniečiai turi siųsti el. paštu kaledos@kasvyksta.lt. Kadangi vaizdo failai gali užimti didelį megabaitų kiekį, patariame naudotis failų siuntimo programa „Wetransfer“ arba naudotis portalo „Kas vyksta Kaune“ informacijos atsiuntimo formą, kurią rasite čia.

Prizinis fondas – 500 eurų vertės maisto davinys iš picerijos „Mamma Pizza“, į jį pretenduos net penki daugiausia balsų surinkę bunkerio architektai.

Vaizdo įrašų su bunkerio pristatymu portalas „Kas vyksta Kaune“ laukia iki gruodžio 31 dienos. Balsuoti už labiausiai patikusį bunkerį bus galima portale „Kas vyksta Kaune“ iki Trijų karalių, sausio 6-osios.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.