„Kas vyksta Kaune“ skelbia konkursą: Mano namai – mano bunkeris – Kas vyksta Kaune

„Kas vyksta Kaune“ skelbia konkursą: Mano namai – mano bunkeris prizas – 500 eurų maisto davinys iš „Mamma Pizza“

Griežtėjant karantinui ir šventes pasitinkant namuose, „Kas vyksta Kaune“ skelbia saugiausio bunkerio statymo konkursą. Kauniečių laukia trys užduotys, o jas įvykdžius – solidus prizas iš „Mamma Pizza“.

Konkurso sąlygos

Norintys dalyvauti konkurse iš viso turės atlikti tris užduotis:

1. Pasistatyti bunkerį. Iš namuose turimų apyvokos daiktų kauniečiai turi pastatyti karantino buveinę – bunkerį.

2. Aprūpinti bunkerį išgyvenimo daiktais. Tam, kad išgyventi karantiną, būtina turėti negendančio maisto ir kitų būtinų gyvenimą palengvinančių daiktų. Pagalvokite, be ko neįsivaizduojate nė vienos dienos?

3. Nufilmuoti bunkerio ir jo savybių pristatymą. Nuo ko apsaugo jūsų bunkeris? Kas įrengta bunkerio viduje? Kokį maistą ketinate valgyti ir kuriam laikui jo užteks? Kaip praskaidrinsite dieną bunkerio viduje? Vaizdo įrašus turite pateikti iki gruodžio 31 dienos.

Laukia prizas

Atlikę visas užduotis ir nufilmavę bunkerio pristatymą, vaizdo įrašą kauniečiai turi siųsti el. paštu kaledos@kasvyksta.lt. Kadangi vaizdo failai gali užimti didelį megabaitų kiekį, patariame naudotis failų siuntimo programa „Wetransfer“ arba naudotis portalo „Kas vyksta Kaune“ informacijos atsiuntimo formą, kurią rasite čia.

Prizinis fondas – 500 eurų vertės maisto davinys iš picerijos „Mamma Pizza“, į jį pretenduos net penki daugiausia balsų surinkę bunkerio architektai.

Vaizdo įrašų su bunkerio pristatymu portalas „Kas vyksta Kaune“ laukia iki gruodžio 31 dienos. Balsuoti už labiausiai patikusį bunkerį bus galima portale „Kas vyksta Kaune“ iki Trijų karalių, sausio 6-osios.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA