Prie siuntų terminalo autobusų stotyje nusidriekė eilės: siuntinius išsiųsti spėja ne visi – Kas vyksta Kaune

Prie siuntų terminalo autobusų stotyje nusidriekė eilės: siuntinius išsiųsti spėja ne visi

T. Stabingio „Facebook“ nuotr.

Kauniečiai pirmadienį pastebėjo, jog prie Kauno autobusų stoties nusidriekė nemenka eilė žmonių. Eilė susiformavo prie siuntų terminalo, kur gyventojai gali išsiųsti arba atsiimti autobusais pristatomas siuntas. Karantino metu smarkiai išaugo siuntų pristatymo poreikis – šoktelėję klientų srautai užklupo siuntų tarnybas netikėtai, o dalis miestiečių siuntų nespėja išsiųsti net prastovėję ilgoje eilėje.

„Autobusų siuntų terminalas nespėja dirbti – kaip išsiųsti siuntas, jei važiuoti į kitą miestą negalima nuosavu transportu? Terminalas dirba iki 19.30 val. Atvažiavus išsiųsti siuntą po darbo, eilė buvo tiek drive-in, tiek ir prie langelio, tai prastovėjus eilėje teko nusivilti ir apsisukus važiuoti namo, nes darbuotojai nebeaptarnavo susirinkusių žmonių“, – apie nemalonią situaciją pasakojo skaitytoja.

„Karantino laikotarpiu, čia vienintelis būdas išsiųsti siuntas, kad jos tą pačią dieną pasiektų adresatus, tai ką daryti, jei ekstra siuntinį turi, o gali nuvažiuoti tik po darbo?“ – nerimavo ji.

Kaunietė pridūrė, kad esant tokiam dideliam srautui žmonių, terminalai galėtų dirbti kiek ilgiau. „Keleivių juk mažai, tai siuntas tikrai apsimoka vežioti“, – svarstė moteris.

Tuo metu „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė nuotrauka, kaip atrodo eilė prie minėto Kauno autobusų siuntų terminalo pirmadienio vakarą.

Bendrovės „Kautra“ teikiamos paslaugos „Siuntos autobusais“ vadovė Indrė Ūsaitė-Šlenderienė anksčiau yra minėjusi, jog tinkamiausias metas apsilankyti Kauno terminale yra ankstus rytas, nes tuo metu eilės yra mažiausios. Ji taip pat patarė siuntas siuntimui paruošti iš anksto, jog prie terminalo užtruktumėte kuo trumpiau, aptarnavimas vyktų greičiau ir sklandžiau.

„Esant galimybei, siuntą verta supakuoti iš anksto. Siuntų kiekis šiuo laikotarpiu – itin didelis, todėl saugi pakuotė ypač svarbi, norint apsaugoti siuntą transportavimo metu. Tam, kad nereikėtų ilgai pildyti duomenų atėjus į siuntų terminalą, juos galima užpildyti iš anksto, internetu. Sutaupysite laiko ir pagreitinsite siuntos priėmimą. Bene svarbiausias ir paprasčiausias patarimas – nepalikti visko paskutinei dienai ir žinoti terminalų darbo laiką“, – anksčiau kalbėjo I. Ūsaitė-Šlenderienė.

„Dauguma terminalų darbą pradeda labai anksti – Kaune startuojame 05.45 val. Ryte klientų srautas būna mažiausias, todėl siuntas galima priduoti greičiausiai“, – pasakojo „Siuntos autobusais“ vadovė.

Ji taip pat paminėjo, jog šventiniu laikotarpiu dirba daugiau darbuotojų nei įprastai, veikia papildomos kasos, taip pat net ir didžiausio piko metu siuntų terminalo darbuotojai laikosi griežčiausių saugos priemonių, vyksta dažnas patalpų dezinfekavimas, ribojamas klientų skaičius patalpų viduje.

Kauno terminale siunčiant ar atsiimant nedidelių gabaritų siuntas galima naudotis drive-in langeliu. Čia neišlipus iš automobilio galima saugiai ir greitai išsiųsti ar atsiimti siuntą.

Kauno siuntų terminalas šiandien, gruodžio 22 dieną, dirba iki 19.30 val., Kūčių dieną – 5.45-17 val, o Kalėdų dieną nedirbs. Antrąją Kalėdų dieną siuntas atsiimti ar išsiųsti bus galima trumpiau – nuo 7.15 iki 17 val., o Naujųjų metų išvakarėse – 5.45-17 val. laikotarpiu. Sausio 1 dieną Kauno terminalas nedirbs.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.