Praktiškomis dovanomis „Senukuose“ du kauniečiai apsirūpino veltui - Kas vyksta Kaune

Praktiškomis dovanomis „Senukuose“ du kauniečiai apsirūpino veltui

Kauno apskr. VPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, kuomet šių metų gruodžio 10 d. iš Kaune, Islandijos pl. esančios parduotuvės, buvo pavogtas apie 300 eurų vertės smūginių gręžtuvų rinkinys. Vaizdo kameros užfiksavo du vyrus, galinčius turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojų, atpažįstančius šiuos asmenis, žinančius jų buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašoma informuoti Kauno apskr. VPK tel. nr. (8 700) 60676 arba rašyti el. paštu irma.saveike@policija.lt.

Pareigūnai prašo padėti atpažinti vyrus / Kauno apskr. VPK nuotr.

Kaip rašoma Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pranešime žiniasklaidai, Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštu, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA