Kauno neapleidžia problemos – miestiečiai reikalauja švaraus vandens – Kas vyksta Kaune

Kauno neapleidžia problemos – miestiečiai reikalauja švaraus vandens

Skaitytojo nuotr.

Jau kelintą dieną į redakciją kreipiasi ne vienas susirūpinęs kaunietis, kuris susiduria su vandens problemomis pačiame miesto centre. Vieniems nėra karšto vandens, kitiems šalto, o dalis kauniečių turi susitaikyti su bėgančiu purvinu vandeniu. Atsakingi asmenys priemonių tvarkyti bėdoms nesiima net po kelias savaites. Kauniečiai prieš šventes nori turėti bent švaraus vandens.

„Vanduo Karaliaus Mindaugo pr. 33 name. Žiauru… Tarnybos sakė kontaktuoti su eksploatavimo skyriais. Ir taip jau 3 dienos“, – apie purvino vandens situaciją pasakojo dar vienas kaunietis.

„Vanduo vien gruodį buvo išjungtas 3 kartus. Tai vamzdis kur nors sprogsta, tai šiaip neaišku kodėl. Centro būsto tarnyba absoliučiai neatlieka savo darbo. Dirba kosmiškai lėtai“, – apie atsakingų tarnybų darbą pasakojo kaunietis.

Vanduo Kaune / Skaitytojo nuotr.

Apie panašias problemas pranešė ir dar vieni kauniečiai, čia jau kelias dienas dienas kauniečiai kovoja su purvinu vandeniu, kurio negali naudoti savo reikmėms. Institucijos išlieka abejingos.

„Taip pat susidūrėme su baisia problema, kai bėga purvas per čiaupą. „Mano būstas“ ir „Kauno vandenys“ nesiteikia labai komentuoti šios bėdos… Niekas nekreipia dėmesio ir taip po tris dienas skambučių, visos instancijos ima pinigus, net nepadeda ir skaito čia normaliu vandeniu, kuris nubėgs“, – situaciją komentavo dar vienas skaitytojas.

Vanduo Kaune / Skaitytojo nuotr.

Dėl situacijos išsiuntėme klausimus „Kauno vandenų“ atstovei spaudai, kai gausime atsakymus, straipsnį papildysime.

Praėjusią savaitę net keli kauniečiai kreipėsi dėl panašių situacijų, kai namuose susidurė su vandentiekio problemomis, tačiau atsakingos institucijos nesiėmė veiksmų.

Viena skaitytoja pranešė, jog be karšto vandens namuose tenka gyventi jau 10 dienų, tačiau atsakinga „Mano būstas“ bendrovė iki šiol nesutvarko problemos.

„Pirmą kartą „Mano būsto“ įmonei buvo skambinta gruodžio 9 d. ir nuo tos dienos skambinta kasdien, įskaitant ir savaitgalį, tačiau iki šiol vandens nebuvimo priežastis nebuvo nustatyta ir problema nėra sprendžiama. Meistrai žada atvažiuoti nuo penktadienio. „Mano būstas“ nereaguoja nei į vieną gyventojų skambutį“, – tada rašė skaitytoja Paulina.

Kitas skaitytojas pranešė apie bėgantį purvą iš čiaupo, tačiau kodėl gyventojams tiekiamas toks vanduo nesupranta. Atsiųstame vaizdo įraše matyti beveik juodas vanduo, bėgantis iš čiaupo.

„Kaune Panemunėje šiandien bėgantis vanduo iš čiaupo“, – vaizdo įrašą pakomentavo skaitytojas Gytis.

Tačiau susisiekus su „Kauno vandenų“ avarinės tarnybos budinčiu atstovu, šis pranešė, kad tą dieną buvo atliekamas vandentiekio linijos plovimas, dėl susidrumsto vandens, būtent dėl to pas gyventojus ir gali pasirodyti toks vanduo.

Trečia skaitytoja pranešė ir apie Dainavos rajone vyraujančias vandens problemas. V. Krėvės prospekte, dėl įvykusios vandentiekio avarijos be šalto vandens liko net 16 butų, tačiau, anot skaitytojos, namo administratorius nesiima jokių veiksmų, kad problema būtų išspręsta.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA