„Hockey Lietuva“ nusprendė stabdyti aukšto meistriškumo varžybas – Kas vyksta Kaune

„Hockey Lietuva“ nusprendė stabdyti aukšto meistriškumo varžybas

Asociatyvi / E. Šostakaitės nuotr.

Reaguodama į sudėtingą situaciją šalyje asociacija „Hockey Lietuva“ priėmė sprendimą stabdyti šiuo metu vykdomas aukšto meistriškumo varžybas.

Atsižvelgdama į LR vyriausybės nutarimus bei šiuo metu esančią situaciją, asociacija „Hockey Lietuva“ priėmė sprendimą nuo gruodžio 19 dienos laikinai sustabdyti visas NVLRL ir Lietuvos vyrų čempionato vykdomas aukšto meistriškumo varžybas ir jas atnaujinti ne anksčiau nei 2021 m. sausio 6 dieną. Šiuo periodu nevyks ne tik rungtynės, tačiau ir bus stabdomas treniruočių procesas.

Asociacijos „Hockey Lietuva“ prezidentas Dainius Zubrus kalbėdamas apie šį sprendimą išskyrė, jog dabartinėje situacijoje svarbiausias akcentas yra žmonių sveikata, rašoma „Hockey Lietuva“ pranešime spaudai.

„Stebime dabartinę padėtį Lietuvoje ir norime prisidėti prie LR vyriausybės bandymų stabilizuoti situaciją šalyje. Tikimės, jog tai padės apsaugoti tiek ir ledo ritulio atstovų, tiek ir jų artimųjų sveikatą. Tuo pačiu noriu palinkėti saugiai sutikti artėjančias didžiąsias metų šventes bei ant ledo sugrįžti jau kitąmet“, – po sprendimo priėmimo kalbėjo D. Zubrus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA