Per plauką nuo nelaimės: vos nepartrenkta kaunietė kreipiasi į vairuotojus – Kas vyksta Kaune

Per plauką nuo nelaimės: vos nepartrenkta kaunietė kreipiasi į vairuotojus

Skaitytojos nuotr.

Penktadienio rytą Draugystės parko link pėsčiomis keliavusi kaunietė gali džiaugtis turinti antrą gimimo dieną. Kovo 11-osios gatvės gyventojus ir pro šalį vykstančius miestiečius jau kurį lauką džiugina naujai ištiestas asfaltas bei šaligatviai. Iki pilnos laimės trūksta tik saugios pėsčiųjų perėjos. Tiesa, čia jau blyksi naujai įrengtas šviesoforas, bet per geltoną signalą bandantys „prašokti“ vairuotojai nė nekreipia dėmesio į gatvę bandančius kirsti pėsčiuosius.

Penktadienį su „Kas vyksta Kaune“ redakcija susisiekė šoką patyrusi mergina, Kovo 11-osios gatvės pėsčiųjų perėjoje jos vos nepartrenkė automobilis, o tokia pat avarinė situacija pasikartojo ir vos už kelių minučių.

„Norėčiau kreiptis į vairuotojus. Ties Draugystes parku, Kovo 11-osios gatvėje, esant naujam šviesoforui (kuris dar neveikia, tik mirksi geltona) vairuotojai nepraleidžia pėsčiųjų. Prieš geras 15 min. manęs vos nepartrenkė. Viena pusė sustojo praleisti, o kita pusė dar gazą spaudė, tarsi spėsiu per geltoną peršokti. Identiška situacija pasikartojo po 5 min. su kitu pėsčiuoju… Dar negaliu atsigauti…“, – apmaudo neslėpė mergina.

Kaip portalui „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare nurodė Kauno miesto Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis, Kovo 11-osios gatvėje esantis šviesoforas turėtų būti įjungtas dar šiandien. Šią informaciją apie 15 val. patvirtino ir nelaimės išvengusi mergina. „Ką tik sutvarkė šviesoforą. Būsim saugūs“, – džiaugėsi kaunietė vis tik tikėdamasi didesnio vairuotojų atidumo.

Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas pridūrė, kad įjungus šviesoforą, pėsčiųjų perėjos ženklinimą planuojama atlikti dar šiemet, jeigu tik leis oro sąlygos.

A. Pakalniškio teigimu, pagal sutartį rangovas įsipareigojęs Kovo 11-osios gatvės/šaligatvių remonto darbus atlikti iki 2021 metų pabaigos. „2021 m. vasarą AB „Kauno energija“ planuoja atlikti šilumos tinklų remonto darbus važiuojamojoje dalyje, atkarpoje tarp Taikos pr. ir Dujotiekio g. Baigus šilumos tinklų remonto darbus, estafetę perims kelininkai. Bus atnaujinta gatvės danga bei šaligatvis.“

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad Kovo 11-osios gatvės rekonstrukcija prasidėjo birželį, čia kapitalinis remontas pradėtas nuo šaligatvių bei požeminių tinklų atnaujinimo tarp V. Krėvės ir Taikos prospektų. Gatvė tvarkoma atkarpomis, o visiškai užbaigti remonto darbus planuota kitąmet.

Nors karantino metu transporto priemonių srautas ženkliai sumažėjęs, į eismo įvykių virtinę patenka vis daugiau pėsčiųjų. Kaip jau rašyta, vien trečiadienį, gruodžio 16-ąją, Kauno gatvėse nukentėjo trys pėstieji, vieno vyro gyvybės medikams išgelbėti nepavyko.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.