Koloristė I. Bagdonaitė iš Kauno garsina Lietuvos vardą visame pasaulyje – Kas vyksta Kaune

Koloristė I. Bagdonaitė iš Kauno garsina Lietuvos vardą visame pasaulyje

Organizatorių nuotr.

Ingos Bagdonaitės Balevičienės vardas dažnai linksniuojamas, kai kalba eina apie geriausius Lietuvos koloristus. Ir ne veltui. Mergina kuri jau būdama 5 metų spalvotais flomasteriais spalvodavo lėlių plaukus ir svajojo būti kirpėja sparčiai veržiasi į priekį ir garsina Lietuvą skindama laurus pasauliniuose konkursuose ir netgi sukūrė spalvą plaukų dažų gigantui- Wellai.

Viskas prasidėjo dar vaikystėje, kai Inga nuo 12 metų pradėjo parduotuvėse esančiais plaukų dažais dažyti drauges, vėliau- jas ir kirpti. Nors pasikliovė tik įgimtu pašaukimu, tačiau draugės mielai sugrįždavo.

„Iki dabar ant rankų yra daugybė randų atsiradusių nuo vaikystėje darytų kirpimų. Įgūdžių neturėjau, mokslams taip pat buvau per jauna, tačiau ši žaidimo forma palengva išaugo į gyvenimo būdą ir pragyvenimo šaltinį. Žinoma, vėliau sekė mokslai ir tobulėjimas”, – juokėsi lektorė Inga.

Inga Bagdonaitė-Balevičienė / Organizatorių nuotr.

2019 metais pamačius vykstantį plaukų dažų gigantų organizuojamą konkursą „#140ChangeMakers” – mergina nusprendė pabandyti. Tai konkursas, kuriame dalyvavo tūkstančiai koloristų iš viso pasaulio, ir vos 140 laimingųjų papuolė į naująją kuriamą spalvų paletę, kuria vėliau naudojasi visas pasaulis. Konkursas buvo skirtas paminėti šios kompanijos 140-osiom gyvavimo metinėms.

„Pagalvojau – o kodėl ne? Visada gyvenime reikia bandyti. Be to, tai buvo ne pirmasis konkursas kuriame dalyvavau, esu laimėjus ir profesionalius koloristikos mokymus Vengrijoje” – pasakojo mergina.

Kurdama šią spalvą Inga bandė įrodyti, kad šilti ir šalti tonai gali derėti tarpusavyje, svarbu tik tinkamai juos apjungti. Sukurta spalva – šaltas violetas riešuto ir cinamono apvalkale. Spalva neliko nepastebėta ir papuolė tarp 140 geriausių pasaulyje ir atsirado naujojoje dažų gigantų paletėje. Kaip merginai, iš tokios mažos šalies kaip Lietuva – tai buvo milžiniškas pasiekimas.

Ingos Bagdonaitės darbai / Organizatorių nuotr.

Be to, spalvų ambasadorė „Inga Hairstyle” nuolat dalyvauja ir pasaulinio lygio kirpėjų konkursuose. Prieš porą metų papuolė tarp 12 geriausių pasaulyje meistrų, o prieš porą savaičių vykusiame Europinio lygio konkurse „Trend Vision award” net su 2 savo darbais papuolė į finalą, ir vienas darbas užėmė antrąją vietą.

„Labai smagu garsinti Lietuvos vardą. Kodėl jį gali garsinti tik sportininkai? Juk lietuviai labai kruopštūs, auksarankiai, tik svarbu nebijoti, dalyvauti, bandyti. Man yra didelė garbė, kad mano darbai gali atstovauti Lietuvą, ypač kai pavyksta parvežti prestižines – prizines vietas” – džiaugėsi I. Bagdonaitė.

Kaunietė šiuo metu jau yra nusiuntusi darbus į pasaulio čempionatą ir laukia rezultatų. Kas žino, galbūt vėl bus Lietuvos vardas paminėtas geriausių pasaulinio lygio kirpėjų sąrašuose.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA