Nauja sveikos mitybos studija kviečia į nemokamas virtualias šventinių patiekalų gamybos pamokas – Kas vyksta Kaune

Nauja sveikos mitybos studija kviečia į nemokamas virtualias šventinių patiekalų gamybos pamokas

Organizatorių nuotr.

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras atveria naujos sveikos mitybos studijos duris Kaune, Šilainių mikrorajone. Nors dėl šalyje galiojančių saugumo reikalavimų studijoje maisto gamybos užsiėmimai ir sveikatingumo mokymai vykti negali, visuomenės sveikatos biuro komanda čia kviečia apsilankyti virtualiai ir sudalyvauti nemokamoje profesionalių šefų kuriamų šventinių patiekalų gamybos transliacijoje. Virtualaus renginio data – gruodžio 22 d., 12 val.

„Šiuo visiems sudėtingu laikotarpiu norime prisidėti prie šventinės kauniečių nuotaikos kūrimo. Dėl šios priežasties, naujosios sveikos mitybos studijos duris atveriame dar gruodį ir miesto gyventojus kviečiame čia susitikti virtualiu būdu.

Šį kartą, kartu su profesionaliais virtuvės šefais, patiekalus gaminsime nuotoliniu būdu, o pasibaigus karantinui ir sugrįžus galimybei susitikti gyvai, į studiją mokytis sveikos gyvensenos principų kviesime visus norinčius“, – sako Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Gerda Kuzmarskienė.

Maisto gamybos užsiėmimai / Organizatorių nuotr.

Nuo 2018 m. Kauno miesto visuomenės sveikatos biuras įgyvendina Europos Sąjungos projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Kauno mieste“. Projekto tikslas – skatinti kauniečius gyventi ir valgyti sveikiau. Projektu numatyta įrengti dvi sveikos mitybos studijas ir atverti jas kauniečių edukacinėms kulinarinėms veikloms.

Pirmoji studija įkurta kiek anksčiau, Panemunės mikrorajone, Kauno visuomenės sveikatos biuro patalpose, adresu Vaidoto g. 115. Antroji studija duris atveria šį gruodį, Šilainių mikrorajone naujai įsikūrusioje Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje (Šilainių padalinyje), adresu Baltų pr. 51.

Maisto gamybos užsiėmimai / Organizatorių nuotr.

„Labai džiaugiamės partneryste su Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru ir tuo, jog antroji sveikos mitybos studija duris atvers būtent naujai įkurtame Šilainių bibliotekos skyriuje. Studija veiks ypatingai arti miesto gyventojų – Šilainių bendruomenės epicentre, ir, tikime, jog nuslūgus pandemijos keliamai grėsmei, miestiečius apdovanos įtraukiančiomis ir naudingomis edukacinėmis veiklomis“, – sako Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos direktorė Nomeda Domeikienė.

Prieš šventes – virtualios šefų pamokos

Nors dėl pandemijos sveikos mitybos mokymai studijoje gruodį dar nevyks, Kauno visuomenės sveikatos biuras rado saugių ir smagių būdų, kaip pasiekti visus miesto gyventojus.

Maisto gamybos užsiėmimai / Organizatorių nuotr.

„Norime nudžiuginti kauniečius ir palengvinti jų pasiruošimą šventėms, suteikiant naujų idėjų, minčių bei žinių, gardžių ir sveikatai palankių patiekalų gamybai. Dėl šios priežasties, studijos atidarymo renginį keliame į virtualią erdvę, o jo metu transliuosime sveikos mitybos bei patiekalų gamybos mokymus.

Profesionalūs virtuvės šefai parodys, kaip lengvai pasigaminti gardžius šventinius užkandžius, patars, kokį pagrindinį patiekalą pasirinkti šventėms bei nustebins sveikuoliškų desertų idėjomis. Transliacijos filmavimas vyko kiek anksčiau, kai situacija dėl susirgimų skaičiaus bei karantino dar nebuvo tokia sudėtinga“, – sako G. Kuzmarskienė.

Transliacija vyks Kauno visuomenės sveikatos biuro „Facebook“ ir „Youtube“ paskyrose. Transliacijos pradžios laikas – gruodžio 22 d. 12 val. Daugiau informacijos rasite ČIA.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.