Kauno „Žalgiris“ kartu su Lietuvos policija pristato jautrų vaizdo įrašą – Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiris“ kartu su Lietuvos policija pristato jautrų vaizdo įrašą

Tamsus paros metas, kaip ir šventinis laikotarpis ar pirmasis sniegas, rodos, visus užklumpa kiek netikėtai ir nepasiruošus. Tamsiais rytais išskubame į darbus, darganotais vakarais – kuo greičiau lekiame pas namie laukiančius brangius žmones. Ir dažnas, pripažinkime, skubesio vejamas pamirštame, bene svarbiausią, tokiu metu mus saugančią priemonę – atšvaitą.

„Kad šventes sutiktų kiekvienas!“, – tokiu šūkiu, raginimu ir palinkėjimu į šventinį laikotarpį šiemet pasineria ne tik policijos pareigūnai, bet ir puikiai gyventojams pažįstami Kauno „Žalgirio“ krepšininkai.

„Jau žinau, ką šiemet, dar net nesulaukęs švenčių, dovanosiu brangiems žmonėms – kiekvienam po atšvaitą! Tą mažą smulkmeną, kuri gali tiek daug. Noriu žinoti, kad man brangūs žmonės, kiekvienas jų, savo namuose puoš eglutę, dengs šventinį stalą, o ne rizikuos likti nepastebėtas neapšviestame kelio ruože. Jei toks, iš pažiūros, mažas daiktas kaip atšvaitas gali išsaugoti gyvybę, gali užtikrinti, kad keliuose žūtų mažiau pėsčiųjų, mes ne tik turime, bet ir privalome juos dėvėti ir apie tai kalbėti“, – komandos vardu mintimis dalijasi Kauno „Žalgirio“ komandos įžaidėjas Rokas Jokubaitis.

„Jei nors vienas kiekvienoje gatvėje einantis pėstysis, išgirdęs mūsų visų raginimus, užsidės atšvaitą – sakyčiau, misija daugiau nei įgyvendinta. Brangindami artimiausius žmones, draugus ir kaimynus – paraginkime nepamiršti šios tokios svarbios detalės. Padarykime viską, ką galime, kad per šventes liūdesys neaplankytų nei vienos šeimos“, – ragina dėvėti atšvaitus puikiai visiems pažįstamas krepšininkas.

Kad šventes sutiktų kiekvienas – ragindami dėvėti atšvaitus socialiniu klipu dalijasi Lietuvos policija ir Kauno „Žalgiris“ / Lietuvos policijos nuotr.

„Nors saugoti ir save, ir kitus eismo dalyvius turime visus metus, tačiau, deja, ruduo ir žiema yra būtent tas metas, kada keliuose žūsta daugiausiai pėsčiųjų eismo dalyvių“, – apie liūdnas šio metų laiko realijas atliepia Kauno apskrities policijos pareigūnai, primenantys, jog būtina dėvėti atšvaitus, užsidedant juos ant kairės ir dešinės rankos taip, kad atšvaitas būtų gerai apšviečiamas automobilio žibintų šviesos.

Kaip rašoma Lietuvos policijos pranešime žiniasklaidai, socialinės akcijos, video klipo „Kad šventes sutiktų kiekvienas!“, tikslas – ir priminti atšvaito dėvėjimo svarbą, ir paraginti tai daryti kiekvieną eismo dalyvį tam, kad ne tik saugiai pasiektų savo kiekvienos kelionės tikslą, bet ir artėjančias šventes pasitiktų kiekvienas, t. y. keliuose nežūtų nė vienas pėsčiasis eismo dalyvis.

„Kiekvienas gyventojas turi pasirūpinti ne tik savo, bet ir šeimos narių saugumu. Džiaugiamės, kuomet gatvėse matome sąmoningus gyventojus, dėvinčius atšvaitus ir pasirūpinančius, kad jų artimieji juos dėvėtų taip pat. Viliamės, kad tokios akcijos atkreipia dėmesį ir primena apie jų svarbą“, – pasakoja akciją organizuojantys Kauno apskrities policijos pareigūnai.

Pareigūnai ragina junktis į šią socialinę akciją. Filmuoti, fotografuoti ir kalbėti apie atšvaito dėvėjimo svarbą bei, žinoma, nepamiti socialiniame tinkle pažymėti grotažymių #šviesioskalėdos, #lietuvospolicija. „Visi kartu rūpinkimės vienas kitu ir saugiai laukime gražiausių metų švenčių.“

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.