Kauno „Žalgiris“ kartu su Lietuvos policija pristato jautrų vaizdo įrašą – Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiris“ kartu su Lietuvos policija pristato jautrų vaizdo įrašą

Tamsus paros metas, kaip ir šventinis laikotarpis ar pirmasis sniegas, rodos, visus užklumpa kiek netikėtai ir nepasiruošus. Tamsiais rytais išskubame į darbus, darganotais vakarais – kuo greičiau lekiame pas namie laukiančius brangius žmones. Ir dažnas, pripažinkime, skubesio vejamas pamirštame, bene svarbiausią, tokiu metu mus saugančią priemonę – atšvaitą.

„Kad šventes sutiktų kiekvienas!“, – tokiu šūkiu, raginimu ir palinkėjimu į šventinį laikotarpį šiemet pasineria ne tik policijos pareigūnai, bet ir puikiai gyventojams pažįstami Kauno „Žalgirio“ krepšininkai.

„Jau žinau, ką šiemet, dar net nesulaukęs švenčių, dovanosiu brangiems žmonėms – kiekvienam po atšvaitą! Tą mažą smulkmeną, kuri gali tiek daug. Noriu žinoti, kad man brangūs žmonės, kiekvienas jų, savo namuose puoš eglutę, dengs šventinį stalą, o ne rizikuos likti nepastebėtas neapšviestame kelio ruože. Jei toks, iš pažiūros, mažas daiktas kaip atšvaitas gali išsaugoti gyvybę, gali užtikrinti, kad keliuose žūtų mažiau pėsčiųjų, mes ne tik turime, bet ir privalome juos dėvėti ir apie tai kalbėti“, – komandos vardu mintimis dalijasi Kauno „Žalgirio“ komandos įžaidėjas Rokas Jokubaitis.

„Jei nors vienas kiekvienoje gatvėje einantis pėstysis, išgirdęs mūsų visų raginimus, užsidės atšvaitą – sakyčiau, misija daugiau nei įgyvendinta. Brangindami artimiausius žmones, draugus ir kaimynus – paraginkime nepamiršti šios tokios svarbios detalės. Padarykime viską, ką galime, kad per šventes liūdesys neaplankytų nei vienos šeimos“, – ragina dėvėti atšvaitus puikiai visiems pažįstamas krepšininkas.

Kad šventes sutiktų kiekvienas – ragindami dėvėti atšvaitus socialiniu klipu dalijasi Lietuvos policija ir Kauno „Žalgiris“ / Lietuvos policijos nuotr.

„Nors saugoti ir save, ir kitus eismo dalyvius turime visus metus, tačiau, deja, ruduo ir žiema yra būtent tas metas, kada keliuose žūsta daugiausiai pėsčiųjų eismo dalyvių“, – apie liūdnas šio metų laiko realijas atliepia Kauno apskrities policijos pareigūnai, primenantys, jog būtina dėvėti atšvaitus, užsidedant juos ant kairės ir dešinės rankos taip, kad atšvaitas būtų gerai apšviečiamas automobilio žibintų šviesos.

Kaip rašoma Lietuvos policijos pranešime žiniasklaidai, socialinės akcijos, video klipo „Kad šventes sutiktų kiekvienas!“, tikslas – ir priminti atšvaito dėvėjimo svarbą, ir paraginti tai daryti kiekvieną eismo dalyvį tam, kad ne tik saugiai pasiektų savo kiekvienos kelionės tikslą, bet ir artėjančias šventes pasitiktų kiekvienas, t. y. keliuose nežūtų nė vienas pėsčiasis eismo dalyvis.

„Kiekvienas gyventojas turi pasirūpinti ne tik savo, bet ir šeimos narių saugumu. Džiaugiamės, kuomet gatvėse matome sąmoningus gyventojus, dėvinčius atšvaitus ir pasirūpinančius, kad jų artimieji juos dėvėtų taip pat. Viliamės, kad tokios akcijos atkreipia dėmesį ir primena apie jų svarbą“, – pasakoja akciją organizuojantys Kauno apskrities policijos pareigūnai.

Pareigūnai ragina junktis į šią socialinę akciją. Filmuoti, fotografuoti ir kalbėti apie atšvaito dėvėjimo svarbą bei, žinoma, nepamiti socialiniame tinkle pažymėti grotažymių #šviesioskalėdos, #lietuvospolicija. „Visi kartu rūpinkimės vienas kitu ir saugiai laukime gražiausių metų švenčių.“

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA