Didelės nelaimės prieš šventes užklupta šeima prašo pagalbos: neliko nieko – Kas vyksta Kaune

Didelės nelaimės prieš šventes užklupta šeima prašo pagalbos: neliko nieko

Skaitytojo, „Facebook“ nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Šeštadienį „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė namus per vieną naktį praradusios šeimos pagalbos šauksmas. Penktadienio pavakarę gaisrui kilus ant Kauno apskrities ribos esančiame Punios kaime, liepsnos visiškai suniokojo gyvenamąjį pastatą ir jame buvusį turtą.

Kaip nurodė į naujienų portalą kreipęsis skaitytojas, nelaimė įvyko Alytaus rajone esančiame Punios kaime, Birštono gatvėje. „Kas vyksta Kaune“ žiniomis, ugnis įsiplieskė penktadienį, apie 16 val.

Žmonės nelaimės metu nenukentėjo, bet išdegė visas namo vidus, šeima liko tik su keliais dokumentais rankose. Skaitytojo duomenimis, gaisras kilo dėl nešiojamojo kompiuterio baterijos gedimo.

Pagalbos prašymas dar penktadienio vakarą paviešintas „Facebook“ grupėje „Punios kaimo bendruomenė“. Jame informuojama, kad sudegė Nijolės ir Vinco Vitunskų namai bei prašoma nešti piniginę paramą į Punios parduotuves „Aibė“ ar „Nemuno vingis“, kur surinktos lėšos yra registruojamos.

Punios kaimo bendruomenės paviešintas pagalbos prašymas / „Facebook“ nuotr.

Organizuoti paramą socialiniame tinkle tuoj pat ėmėsi staigios nelaimės sukrėsta Vitunskų dukra, kurios kompiuteris, pirminiais duomenimis, ir galėjo sustreikuoti.

„Atsitiko nelaimė ir sudegė mūsų namai. Labai reikalinga bet kokia pagalba. Baisu net ir pagalvoti, kad tiek daug darbo ir pastangų, kurios buvo įdėtos į mūsų namus, visiškai neliko… Pridedu nuotraukų, darytų ką tik, kad mūsų netektį galėtumėt suprasti aiškiau“, – supleškėjusio būsto atvaizdais dalijosi mergina.

Visus, galinčius prisidėti finansiškai per atstumą, šeima prašo pervesti paramą Nijolei Vitunskienei į „Swedbank“ sąskaitą LT247300010003279000, mokėjimo paskirties laukelyje įrašius „Auka“. Paremti namų netekusius Punios gyventojus taip pat galima per Vytauto Vitunsko „PayPal“ paskyrą, el. paštas – vytautasvitunskas89@gmail.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.