Siuntos autobusais gavėją užsienyje vis dar gali pasiekti iki švenčių – Kas vyksta Kaune

Siuntos autobusais gavėją užsienyje vis dar gali pasiekti iki švenčių

Organizatorių nuotr.

Prieš didžiąsias metų šventes kurjerių tarnyboms patiriant vis didesnius apkrovimus, vežėjai autobusais praneša, kad siuntiniai į kitas Europos šalis, net ir šią, paskutinę minutę dar gali spėti pasiekti gavėjus.

„Net ir didžiausio piko metu, siuntinys gavėją kaimyninėse šalyse gali pasiekti dar kitą dieną, o į tolimesnes Europos šalis keliaus iki 10 dienų“, – pasakojo Siuntos autobusais vadovė Indrė Ūsaitė-Šlenderienė.

Planuojantiems siuntinius siųsti artimiausiu metu, prieš šventes, I. Ūsaitė-Šlenderienė patarė tam pasiruošti iš anksto. Pasak jos, tinkamai atlikus paruošiamuosius darbus, siuntos atidavimas priėmimo punkte vidutiniškai užtrunka iki 3 min., o iš paskirstymo terminalo užsienio šalyje, siuntinys gavėjui gali būti saugiai atgabentas iki durų.

„Esant galimybei, siuntą verta supakuoti iš anksto. Siuntų kiekis šiuo laikotarpiu – itin didelis, todėl saugi pakuotė ypač svarbi, norint apsaugoti siuntą transportavimo metu. Tam, kad nereikėtų ilgai pildyti duomenų atėjus į siuntų terminalą, juos galima užpildyti iš anksto, internetu. Sutaupysite laiko ir pagreitinsite siuntos priėmimą. Bene svarbiausias ir paprasčiausias patarimas – nepalikti visko paskutinei dienai ir žinoti terminalų darbo laiką“, – pasakojo I. Ūsaitė-Šlenderienė bei priminė, kad autobusais patogiai galima siųsti ir negabaritines siuntas.

Siuntos autobusais / Organizatorių nuotr.

Siuntų tarnybos vis dažniau praneša, kad artėjant didžiosioms metų šventėms savalaikio siuntų pristatymo į užsienio šalis terminai balansuoja ant ribos, tačiau pasak I. Ūsaitės-Šlenderienės šiuo metu vežėjai autobusais bene vieninteliai gal pasiūlyti pristatymą į kaimynines Latvijos, Estijos šalis kitą dieną, o į tolimesnes valstybes – 10 dienų bėgyje. Siuntas iki durų kaimyninėse šalyse pristato platus partnerių tinklas, kurių tarpe galima rasti „Venipak“ ir „UPS“.

Nors apkrovimas priėmimo terminaluose šiuo metu jau – didelis, tačiau grūstys nesusidaro. Norintiems greičiausiai atiduoti siuntas pervežimui į užsienį ir patirti mažiausią kontaktą su kitais siuntėjais I. Ūsaitė-Šlenderienė terminaluose rekomendavo apsilankyti anksti ryte.

Siuntos autobusais / Organizatorių nuotr.

„Dauguma terminalų darbą pradeda labai anksti – Vilniaus terminalas dirba nuo 07.00 val., o Kaune startuojame 05.45 val. Ryte klientų srautas būna mažiausias, todėl siuntas galima priduoti greičiausiai“, – pasakojo Siuntos autobusais atstovė pažymėdama, kad šventiniu laikotarpiu dirba daugiau darbuotojų nei įprastai, veikia papildomos kasos, taip pat, kad net ir didžiausio piko metu siuntų terminalo darbuotojai laikosi griežčiausių saugos priemonių, vyksta dažnas patalpų dezinfekavimas, ribojamas klientų skaičius patalpų viduje.

Kauno terminale siunčiant ar atsiimant nedidelių gabaritų siuntas galima naudotis klientų pamėgtu „Drive“ langeliu. Čia neišlipus iš automobilio galima saugiai ir greitai išsiųsti ar atsiimti siuntą.

Vis dėlto I. Ūsaitė-Šlenderienė pabrėžė, kad situacija dėl užsienio siuntų nuolat keičiasi – šioje srityje taip pat jaučiasi nuolatinė pandemijos dinamika ir dėl jos taikomi apribojimai.

Siuntos autobusais / Organizatorių nuotr.

„Nors siuntos į Latvijos ir Estijos terminalus pristatomos jau sekančią dieną, vis tik patariu nelaukti paskutinės akimirkos ir siuntas į šias šalis išsiųsti iki gruodžio 18 dienos – tuomet būsite tikri, kad jos pasieks gavėjus dar iki Kalėdų. Į kitas Europos šalis siuntas reikėtų išsiųsti iki gruodžio 10 dienos. Be abejo, viskas priklauso nuo šalies, į kurią siunčiate siuntą – kai kurias šalis siuntos pasieks iki švenčių net ir išsiuntus vėliau, tačiau esant galimybei patariu neatidėlioti“, – pasakojo Siuntos autobusais atstovė.

Siuntos priimamos autobusų stotyse veikiančiuose punktuose. Siuntos autobusais turi 42 siuntų priėmimo ir atsiėmimo terminalus Lietuvoje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.