Du kauniečio zuikiai vienu šūviu: nemalonu būtų gauti tokias „Venipak“ siuntas – Kas vyksta Kaune

Du kauniečio zuikiai vienu šūviu: nemalonu būtų gauti tokias „Venipak“ siuntas papildyta „Venipak“ komentaru

Trečiadienio popietę saulėtu žiemos oru pasigrožėti nusprendęs kaunietis užfiksavo nuviliantį vaizdą. Siuntas pristačiusį „Venipak“ darbuotoją prispaudė gamtiniai reikalai, o nusišlapinti vyriškis be jokios sąžinės graužaties nusprendė prieš pat daugiabučio langus.

Kaip šmaikštavo nemalonų reginį įamžinęs skaitytojas, vienu šūviu jam pavyko įamžinti du zuikius, mat tą pačią dieną, tame pačiame daugiabučio kieme, nufilmuotas dar vienas toks pat viešosios tvarkos pažeidimas.

„Du myžniai vienu šūviu. Na, o jeigu rimtai, tai baisu matyti kas vyksta, jokios kultūros, pagarbos ir pavyzdžio kitiems, o apie higieną patyliu.. Nemalonu būtų gauti tokias siuntas. Vos užmetęs akį koks geras oras lauke, išvydau tokį nuviliantį vaizdą. Manau, kad baudelės kaip mat primintų, kad taip elgtis nevalia“, – apmaudo neslėpė vaizdo įrašus atsiuntęs vyras.

Naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ išsiuntė užklausą „Venipak“ atstovams, gavus komentarą apie darbuotojo elgesį, publikaciją papildysime.

Primename, kad už šlapinimąsi viešojoje vietoje asmenys gali būti baudžiami pagal Administracinių nusižengimų kodekso 481 str. – nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas. Pareigūnams surašius protokolą, lauktų bauda nuo 30 iki 140 eurų.

Papildyta 18.25 val.

Į incidentą sureagavo ir „Venipak“ atstovė Asta Raudonienė, „norėtume iškart atsiprašyti už šį itin nekorektišką darbuotojo elgesį ir bet kokius nepatogumus, sukeltus viešoje vietoje“, – pradėjo ji.

„Griežtai reglamentuoti šiuos klausimus itin mobilų darbą dirbantiems kurjeriams būtų sudėtinga, atlikti gamtinius reikalus jie gali viešai prieinamose vietose arba grįžus į siuntų rūšiavimo terminalą.

Norime pabrėžti, kad iš savo darbuotojų tikimės, jog jie vadovausis kultūringo, bendražmogiško elgesio normomis ir tokiose situacijose. Patikiname, jog užfiksuotas elgesys jokiu būdu neatitinka elgesio standartų ir atitinkamai bus įvertintas drausmine nuobauda“, – situaciją komentavo A. Raudonienė.

„Šią situaciją aiškinsimės detaliau bei sieksime užtikrinti, kad toks kurjerių netoleruotinas elgesys nepasikartotų ateityje. Tai gera pamoka, primenanti elementarių kultūringo elgesio normų svarbą“, – patikino ji.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.