21 ilgaamžės dovanos idėja: artimieji džiaugsis ne tik per Kalėdas – Kas vyksta Kaune

21 ilgaamžės dovanos idėja: artimieji džiaugsis ne tik per Kalėdas

Organizatorių nuotr.

Artėja gražiausios metų šventės, kurioms su nekantrumu ruošiamės. Žinoma, galvojame, kuo pradžiuginti artimųjų ir draugų, o galbūt ir savo širdis. Juk norisi, kad dovana būtų prasminga, naudinga ir ilgaamžė. Visiems, kurie ieško ką padovanoti savo artimiesiems, „DEXTERA“ paruošė keletą idėjų. Tikimės, tai leis sutaupyti jūsų laiką dovanų paieškoms, o ir būsite tikri, kad dovana išpildys lūkesčius, bus aktuali, funkcionali, individualiai pritaikoma ir džiugins tikrai ilgai. Kviečiame pasižvalgyti!

Praktiška dovana: iki 50 eurų dovanų kuponas

Šis variantas patiks tiems, kurie dovanoms planuoja skirti ekonominį biudžetą, tačiau nenori išlaidauti beprasmiams niekučiams. Dovanų kuponas leis išsirinkti tinklelius nuo uodų arba antialerginius tinklelius, kurie apsaugos nuo nepageidaujamų vabzdžių, dulkių bei alergijas sukeliančių žiedadulkių ir leis mėgautis grynu oru plačiai atvertais langais.

Toks dovanų kuponas leis išsirinkti plisuotas žaliuzes – modernias, žaismingas ir funkcionalias. Turintys stogo langus tikrai išsirinks plisuotas žaliuzes arba roletus stoglangiui iš gausios audinių paletės.

Apdairi dovana: 50-100 eurų dovanų kuponas

Dovanų kuponas leis išsirinkti įvairius saulės kontrolės sprendimus. Dirbantiems iš namų patiks plisuotos žaliuzės – jos suteikia galimybę mėgautis natūralia saulės šviesa, tačiau apsaugo nuo varginančių atspindžių monitorių ekranuose.

Turintiems vaikų, „DEXTERA“ siūlo apsvarstyti tvarias aliuminines žaliuzes, ypač populiarias Skandinavijos šalyse – pasirinkus įvairių spalvų žaliuzių juosteles vaikų kambarys tobulai atspindės jų mažas kūrybiškas asmenybes! Na, o diena-naktis roletai bei vertikalios žaliuzės derės tiek skandinaviško, modernaus stiliaus namuose, tiek ir klasikiniuose interjeruose.

Populiari dovana: 100-150 eurų dovanų kuponas

Šis dovanų kuponas leis keisti kambarių interjerą, derinant skirtingus langų dekoro variantus. Renkantis neutralią roletų audinio ar žaliuzių juostelių spalvą, ryškesnių spalvų galite įnešti kituose namų elementuose. Arba atvirkščiai – esant ramiems kambario interjero spalvų tonams, galėsite pažaisti ir su spalvingu audiniu.

Nebijokite roletų ir žaliuzių derinti su turimomis užuolaidomis – užuolaidos suteikia minkštumo pojūtį, tuo tarpu žaliuzės tarnaus kaip funkcionalus saulės kontrolės sprendimas bei pridės malonios šviesos, lengvų ir kampuotų linijų. Na, o klasikiniai roletai tiks bet kuriame kambaryje: miegamajame galėsite rinktis šviesą blokuojantį, darbo kambaryje – šviesą atspindintį, o svetainėje – šviesai pralaidų roletų audinį.

Dosni dovana: 150-200 eurų dovanų kuponas

Funkcionalūs roletai ir žaliuzės apsaugos nuo nepageidaujamų saulės spindulių, praeivių žvilgsnių ir padės sukurti norimą namų jaukumą. Priklausomai nuo pasirinktų audinių, vienuose namuose įsivyraus ramybė ir harmonija, o kituose atvirkščiai – ryškus ir ekstravagantiškas stilius, atspindintis šeimininkų charakterį.

Moksleivių kambariuose ypač rekomenduojame plisuotas žaliuzes – vaikams ir jaunuoliams jos patinka, nes yra žaismingos ir lengvai valdomos, o tėvams – nes tai prie sveikatos tausojimo prisidedantis sprendimas. Kadangi plisuotos žaliuzės valdomos tiek iš viršaus į apačią, tiek iš apačios į viršų, jos leidžia uždengti tiesioginę saulę ir tuo pačiu neprarasti natūralios dienos šviesos.

Solidi dovana: 200-300 eurų dovanų kuponas

Vis daugiau laiko praleidžiame namuose, todėl nebijokime eksperimentuoti. „DEXTERA“ konsultantai siūlo prisijaukinti ryškias spalvas, derinti tamsus ir šviesius atspalvius, susikurti jums jaukią ir drauge stilingą aplinką. Kviečiame atrasti ir medines žaliuzes, kurios tituluojamos kaip vienas gražiausių langų dekoravimo gaminių, subtili prabanga.

Besirūpinantys ekologija atras ir itin draugišką aplinkai „Eco Essence” klasikinių roletų kolekciją, kurios visi audiniai pagaminti iš 100% perdirbto plastiko, o savo išvaizda niekuo nesiskiria nuo įprastinių roletinių audinių!

Išskirtinė prabanga

Šią žiemą nepavyks aplankyti Kalėdų Senelio Laplandijoje, tačiau skandinavišką estetiką galite turėti savo namuose. Šio sezono karščiausia naujiena – medinės žaliuzės jūsų poilsio oazėje! Estetiškas, vientisas dizainas kuria modernumo ir švaros įspūdį bei itin tinka rafinuoto skonio žmonėms, vertinantiems prabangą ir natūralumą.

Medinės žaliuzės (6 langai 0,80×2,40 m) / Organizatorių nuotr.

Ir dar daugiau dovanų!

Įsigyjant „DEXTERA“ dovanų kuponą, papildomai jūsų lauks nemokama dizainerės konsultacija, saugus konsultanto iškvietimas į namus, ekspertų konsultacija visuose „DEXTERA“ salonuose ar nuotoliniu jums patogiu būdu.

Visi roletai, žaliuzės ir tinkleliai nuo uodų yra gaminami pagal individualius užsakymus, todėl galutinė produkto kaina priklausys nuo lango išmatavimų, pasirinktų audinių, valdymo būdo. Todėl „DEXTERA“ konsultantai yra pasiruošę atsakyti į visus jums rūpimus klausimus ir padėti išsirinkti produktus pagal asmeninius poreikius bei individualius interjerus.

Linkime saugaus ir jaukaus švenčių laukimo. Dovanokite ir patirkite atradimo džiaugsmą!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.