Koronavirusu serga 99 įkalinimo įstaigų darbuotojai ir 182 kaliniai – Kas vyksta Kaune

Koronavirusu serga 99 įkalinimo įstaigų darbuotojai ir 182 kaliniai

BNS / Ramūnas Jakubauskas 2020/12/07 21:00
Asociatyvi / R.Tenio nuotr.

Koronavirusu šiuo metu serga 99 įkalinimo įstaigų pareigūnai ir darbuotojai bei 182 kaliniai, rodo pirmadienį paskelbti preliminarūs Kalėjimų departamento duomenys.

Prieš beveik savaitę, gruodžio 1-osios duomenimis, koronavirusu sirgo 164 kaliniai ir 97 pareigūnai.

Šiuo metu daugiausia sergančių kalinių yra Marijampolės pataisos namuose – 95, iš jų 50 – Kybartų sektoriuje, taip pat serga 39 kaliniai iš Vilniaus pataisos namų.

Kauno tardymo izoliatoriuje serga 13 kalinių, Šiaulių tardymo izoliatoriuje ir Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje – po 12, Laisvės atėmimo vietų ligoninėje ir Panevėžio pataisos namuose – po keturis, Alytaus pataisos namuose – trys kaliniai.

Kalėjimų departamento duomenimis, pasveikusiais laikomi 75 kaliniai, vienas užsikrėtusysis mirė dėl kitų ligų, vienas paleistas, pasibaigus bausmės terminui.

Šiuo metu saviizoliacijoje 329 kaliniai, turėję kontaktą su sergančiuoju, dar 216 kalinių izoliuoti kaip naujai atvykę į pataisos namus.

Nuo rugsėjo 1-osios įkalinimo įstaigose iš viso koronavirusas nustatytas 259 kaliniams.

Tuo metu pareigūnų sergamumo pasiskirstymas pagal aktyvius ir buvusius atvejus įkalinimo įstaigose nenurodomas, tačiau skelbiama, kad šiuo metu serga 99 pareigūnai ir darbuotojai, 60 jų yra saviizoliacijoje.

Rugsėjį įkalinimo įstaigose buvo patvirtintas pirmas koronaviruso atvejis nuteistam asmeniui.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA