Kontrabandą gabenęs vyras Kauno pareigūnams įkliuvo jau trečią kartą | Kas vyksta Kaune

Kontrabandą gabenęs vyras Kauno pareigūnams įkliuvo jau trečią kartą

VSAT nuotr.

Kaune pasieniečiai sulaikė Mažeikių rajono gyventoją ir jo vairuotą automobilį „VW Passat“, kuriuo buvo gabenami 2000 pakelių baltarusiškų cigarečių. Šis vyras pasieniečiams su tokiais kroviniais šiemet įkliuvo jau trečią kartą. Visais atvejais jis dar turėjo ryšio blokavimo įrangą.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties skyriaus Pagėgių komandos pareigūnai, turėdami informacijos, Kaune ketvirtadienį patikrinti sustabdė automobilį „VW Passat“ lietuviškais numeriais. Jį vairavo tvarkingus asmens dokumentus turėjęs 48-erių Mažeikių rajono gyventojas.

Kaip nurodoma VSAT pranešime spaudai, patikros metu mašinos bagažinėje pasieniečiai aptiko 2000 pakelių cigarečių „NZ Gold“ su baltarusiškomis banderolėmis. Automobilio viduje rasta įjungta ryšio blokavimo priemonė.

VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėta administracinės bylos teisena. Vyrui gresia bauda nuo 5700 iki 6000 eurų bei automobilio konfiskavimas.

Šis Mažeikių rajono gyventojas pasieniečiams šiemet įkliuvo jau trečią kartą. Visus tris kartus jis ne tik gabeno po 2000 pakelių kontrabandinių cigarečių, bet turėjo ir ryšio blokavimo priemones. Kontrabandininkas prieš tai skirtų tūkstantinių baudų nėra sumokėjęs. Jo turėtos ryšio blokavimo priemonės konfiskuotos.

Mažeikių rajono gyventojas po apklausos paleistas, jam įteiktas šaukimas atvykti į bylą nagrinėsiantį teismą. Cigaretės ir automobilis „VW Passat“ saugomi Rociškių pasienio užkardoje.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA