Alekna ir Soliaris pristato naują muzikinį kūrinį: vaizdo klipe užfiksuoti neeiliniai kadrai | Kas vyksta Kaune

Alekna ir Soliaris pristato naują muzikinį kūrinį: vaizdo klipe užfiksuoti neeiliniai kadrai

Pagaliau pasirodė ilgai brandintas bendras atlikėjų Aleknos ir Soliario muzikinis kūrinys pavadinimu „Tai Pabaiga“, kuris klausytojams pristatomas drauge su įspūdingu muzikiniu vaizdo klipu.

Pasiteiravus kodėl tiek ilgai buvo kuriama naujoji daina, atlikėjai šypsojosi ir sakė, kad jau senai buvo nutarę sukurti bendrą kūrinį, tačiau teko ilgai ieškoti dainos, kuri tiktų abiems atlikėjams tiek stilistiškai ir vokaliai, tiek emociškai. Naujausias kūrinys buvo įrašytas po daugybės ilgų diskusijų ir tinkamo skambesio ieškojimų, kol galiausiai buvo surasta daina tikusi abiems.

„Daina „Tai Pabaiga“ yra apie dviejų žmonių santykių pabaigą. Ritmo dalies emocinė energetika mums padiktavo kryptį. Dažniausiai dainos apie skyrybas būna lyriškos, o mes ją padarėme energingą, nes mūsų nuomone, žmonės ramiai nesiskiria, ypač jauni. Jie pykstasi, būna daug emocijų ir energetinių šuolių, todėl ir visos dainos metu palaikomas intensyvumas“, – pasakojo atlikėjas Soliaris.

Alekna pristatydamas naują kūrinį sakė: „Man itin patiko šio kūrinio energija ir skambesys, todėl rašyti dainos žodžius man buvo vienas malonumas. Po daugybės bemiegių naktų, drauge su prodiuseriais ir vaizdo klipo filmavimo komanda padarėme bendrą darbą, kurio rezultatas mums visiems labai patinka“, – kalbėjo Alekna.

„Klipe daug siužeto ir uždraustų kadrų. Mums neleido į futbolo stadioną įvažiuoti su automobiliu, nes galėjome sugadinti aikštėje įrengtą itin brangią laistymo sistemą, neleido skraidinti dronų raudonai pažymėtose oro zonose, tačiau mes tai darėme vardan rezultato.

Žinoma, sulaukėme pasekmių ir nemalonumų. Bet galutinis rezultatas, nors ir su nemaloniomis pasekmėmis, mus tikrai tenkina“, – įspūdžiais apie klipo filmavimą dalinosi Soliaris.

„Viskam yra ribos, tik ne man. Sulaužėme nemažai taisyklių, nes viską darėme vardan rezultato ir žiūrovų. Eiti prieš sistemą ir draudimus buvo daugiau nei įdomu ir smalsu. Tikrai turėsime ką prisiminti“, – pritarė Alekna.

„Pamenu, kai tik įvažiavome į stadioną Alekna man pasakė: „Mes važiuojame per nacionalinį stadioną“. Nepaisant draudimų mes įgyvendinome viską ką norėjome, nusifilmavome ten, kur norėjome, nors ir teko atsakyti už pasekmes“, – juokėsi atlikėjai.

Kviečiame įvertinti – naujausia Aleknos ir Soliario daina „Tai Pabaiga“ ir jos vaizdo klipas jau „Youtube“ platformoje.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA