Alekna ir Soliaris pristato naują muzikinį kūrinį: vaizdo klipe užfiksuoti neeiliniai kadrai – Kas vyksta Kaune

Alekna ir Soliaris pristato naują muzikinį kūrinį: vaizdo klipe užfiksuoti neeiliniai kadrai

Pagaliau pasirodė ilgai brandintas bendras atlikėjų Aleknos ir Soliario muzikinis kūrinys pavadinimu „Tai Pabaiga“, kuris klausytojams pristatomas drauge su įspūdingu muzikiniu vaizdo klipu.

Pasiteiravus kodėl tiek ilgai buvo kuriama naujoji daina, atlikėjai šypsojosi ir sakė, kad jau senai buvo nutarę sukurti bendrą kūrinį, tačiau teko ilgai ieškoti dainos, kuri tiktų abiems atlikėjams tiek stilistiškai ir vokaliai, tiek emociškai. Naujausias kūrinys buvo įrašytas po daugybės ilgų diskusijų ir tinkamo skambesio ieškojimų, kol galiausiai buvo surasta daina tikusi abiems.

„Daina „Tai Pabaiga“ yra apie dviejų žmonių santykių pabaigą. Ritmo dalies emocinė energetika mums padiktavo kryptį. Dažniausiai dainos apie skyrybas būna lyriškos, o mes ją padarėme energingą, nes mūsų nuomone, žmonės ramiai nesiskiria, ypač jauni. Jie pykstasi, būna daug emocijų ir energetinių šuolių, todėl ir visos dainos metu palaikomas intensyvumas“, – pasakojo atlikėjas Soliaris.

Alekna pristatydamas naują kūrinį sakė: „Man itin patiko šio kūrinio energija ir skambesys, todėl rašyti dainos žodžius man buvo vienas malonumas. Po daugybės bemiegių naktų, drauge su prodiuseriais ir vaizdo klipo filmavimo komanda padarėme bendrą darbą, kurio rezultatas mums visiems labai patinka“, – kalbėjo Alekna.

„Klipe daug siužeto ir uždraustų kadrų. Mums neleido į futbolo stadioną įvažiuoti su automobiliu, nes galėjome sugadinti aikštėje įrengtą itin brangią laistymo sistemą, neleido skraidinti dronų raudonai pažymėtose oro zonose, tačiau mes tai darėme vardan rezultato.

Žinoma, sulaukėme pasekmių ir nemalonumų. Bet galutinis rezultatas, nors ir su nemaloniomis pasekmėmis, mus tikrai tenkina“, – įspūdžiais apie klipo filmavimą dalinosi Soliaris.

„Viskam yra ribos, tik ne man. Sulaužėme nemažai taisyklių, nes viską darėme vardan rezultato ir žiūrovų. Eiti prieš sistemą ir draudimus buvo daugiau nei įdomu ir smalsu. Tikrai turėsime ką prisiminti“, – pritarė Alekna.

„Pamenu, kai tik įvažiavome į stadioną Alekna man pasakė: „Mes važiuojame per nacionalinį stadioną“. Nepaisant draudimų mes įgyvendinome viską ką norėjome, nusifilmavome ten, kur norėjome, nors ir teko atsakyti už pasekmes“, – juokėsi atlikėjai.

Kviečiame įvertinti – naujausia Aleknos ir Soliario daina „Tai Pabaiga“ ir jos vaizdo klipas jau „Youtube“ platformoje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.