Su kauniečių geriausia pripažinta „Audi“ iki pajūrio ir atgal – vienu įkrovimu – Kas vyksta Kaune

Su kauniečių geriausia pripažinta „Audi“ iki pajūrio ir atgal – vienu įkrovimu

Trečiadienį „Audi“ atstovams oficialiai įteiktas Kauno metų automobilio 2021 apdovanojimas. Portalo „Kas vyksta Kaune“ rengtame balsavime skaitytojai geriausiu išrinko elektrinį „Audi e-tron Sportback“ modelį, pasižymintį staigumu ir ekologiškumu.

Konkurentus aplenkė visa galva

Oficialaus markės atstovo – bendrovės „Autojuta“ Kauno „Audi“ centro Naujų automobilių pardavimo skyriaus vadovą Vytautą Švedą sveikino ir laimėjimą žyminčią statulėlę įteikė „Kas vyksta Kaune“ vadovas Vaidas Pilkauskas. Simbolinėje ceremonijoje dalyvavo ir Lietuvos metų automobilio rinkimus organizuojančio Lietuvos žurnalistų autoklubo prezidentas Valdas Valiukevičius.

Primename, kad balsuoti už labiausiai patinkanti modelį specialioje naujienų portalo sekcijoje kauniečiai galėjo iki lapkričio 26 d. Po tris savaites trukusio balsavimo, be didelės konkurencijos nugalėjo 17,33 proc. skaitytojų balsų surinkusi „Audi e-tron Sportback“.

Antrą ir trečią vietas pasidalijo „Škoda Octavia“ (8,71 proc.) su „Mercedes-Benz E klase“ (8,71 proc.), ketvirtąją užėmė per plauką atsilikęs „Volkswagen Tiguan“ (8,53 proc.). Iš viso atiduota 1170 balsų, o finalinio balsavimo rezultatus peržiūrėti galite čia.

Be įkrovimo – netoli 500 km

„Man, kaip oficialiam „Audi“ atstovui Kaune, labai malonu, kad kauniečiai pasirinko teisingai ir šiemet geriausiu išrinko „Audi e-tron Sportback“ automobilį. Tai visai naujas „Audi“ elektromobilis, kuris įstato mus į šiokias tokias vėžes – miestiečių supratimu, geras automobilis jau antrą kartą yra visiškai elektrinis modelis“, – sako V. Švedas.

Jis pabrėžia, kad „Audi e-tron Sportback“ važiuoja tik elektrine pavara, neturi vidaus degimo variklio, tad yra ekologiškas. Pagal gamintojo specifikaciją, ši „Audi“ turėtų nuvažiuoti kiek daugiau nei 440 km, bet dar šiemet, automobiliui vos pasiekus Lietuvą, V. Švedas pasakoja dalyvavęs ekoralyje, kur reikėjo įveikti kuo daugiau kilometrų per kuo trumpesnį laiką, ir be įkrovos nuvažiavęs 480 km.

„Tai dar buvo ne riba, buvo likę keli kilometriukai viršaus. Be abejo, toks rezultatas pasiektas stengiantis nuvažiuoti kuo toliau, taupant energiją ir pakankamai atsakingai spaudžiant akceleratoriaus pedalą. Normaliuoju būdu, 380 km yra labai paprastai pasiekiamas kilometražas“, – teigia Kauno „Audi“ centro atstovas.

Įkrauti tokį automobilį naudojant 150 kW galios šaltinį, anot V. Švedo, pavyks kol degalinėje išgersite kavos, suvalgysite sumuštinį bei užsuksite į tualetą, t. y., apie 20 min, ir tai jau suteiks apie 80 proc. baterijos įkrovos. Namų sąlygomis, traktuojant, kad kilovatvalandė kainuoja 0,11 Eur, 100 km turėtų atsieiti apie 3 Eur.

Daugiau apie technines „Audi e-tron Sportback“ subtilybes skaitykite čia.

Geriausias Lietuvoje – taip pat elektromobilis

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad lapkričio 27 d. Taujėnų dvare paaiškėjo ir pagrindinių Lietuvos metų automobilio 2021 rinkimų laimėtojas. Pirmą kartą rinkimų istorijoje pergalę pelnė elektra varomas modelis – „Volkswagen ID.3“, bet „kosminio“ naujoko kelias į šį vardą toli gražu nebuvo tiesus.

Iš pradžių susumavus kiekvieno komisijos nario skirtus 25 balus, į metų automobilio titulą pretendavo tiek pat balų surinkę du automobiliai. Tokiu atveju, pergalė skiriama tam modeliui, kuriam komisija balsavimuose skyrė daugiau pirmųjų vietų, bet ir šių abu į garbingą titulą pretenduojantys automobiliai surinko vienodai. Tik suskaičiavus antrąsias vietas, vienu balu aukščiau atsidūrė „ID.3“.

V. Valiukevičius kiek anksčiau pastebėjo šiuos rinkimų metus esant revoliuciniais, rodančiais, kad automobilių pramonė labai stipriai žengia į elektromobilizmą, tačiau įsigyti elektra varoma modelį svarstantiems vairuotojams Lietuvos žurnalistų autoklubo prezidentas dar siūle luktelėti.

„Manau, apie 2023-2025 m. įvyks tikroji revoliucija, kai bus pagaminta labai daug elektromobilių, susidarys didelė konkurencija ir transporto priemonių kainos kris, o kokybės gerės“, – prognozavo Lietuvos žurnalistų autoklubo prezidentas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.