Pirmoji žiemos diena atneš saulėtus orus: spaus vis stipresnis šaltukas – Kas vyksta Kaune

Pirmoji žiemos diena atneš saulėtus orus: spaus vis stipresnis šaltukas

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Gruodžio 1-os dieną mūsų šalies orus pradės lemti nuo Rusijos į vakarus tįstantis anticiklono vakarinis sparnas. Debesų danga plonės.

Pietiniuose, Vidurio Lietuvos rajonuose pasirodys saulė. Gausiau debesų liks šiauriniuose rajonuose. Žymesnių kritulių jau neturėtų būti, tik kur ne kur gali nežymiai pasnyguriuoti, o pajūryje dėl didesnio temperatūros kontrasto tarp jūros ir sausumos tikimasi šlapdribos.

Vietomis teks pasisaugoti plikledžio. Vėjas pūs iš pietryčių, nuo silpno iki vidutinio. Aukščiausia dienos temperatūra daug kur svyruos apie nulį laipsnių, šalies pietryčiuose gali išlikti nežymi minusinė temperatūra, o vakariniame pakraštyje sieks 1-3 laipsnius šilumos. Vakare pragiedrėjus temperatūra gana staigiai kris.

Kaune numatoma šviesi, rami diena. Snigti neturėtų. Temperatūra įdienojus laikysis apie 1 laipsnį šilumos, vakare nukris iki 2 laipsnių šalčio.

Trečiadienį ir ketvirtadienį orus lems aukšto atmosferos slėgio laukas. Debesys kaitaliosis su nedideliais pragiedruliais. Žymesnių kritulių nesitikima. Pūs pietryčių vėjas, stipresnis vėjas jausis ketvirtadienį. Naktimis pasijaus jau stipresnis šaltukas. Daug kur temperatūra kris iki 3-6 laipsnių šalčio, dienomis svyruos apie 0-2 laipsnius šalčio.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA