Kaune įžiebta pagrindinė Kalėdų eglė – Kas vyksta Kaune

Kaune įžiebta pagrindinė Kalėdų eglė

Šeštadienio vakarą Rotušės aikštė prisipildė Kalėdų dvasia, čia sužibėjus pagrindinei miesto eglei, Kaunas paskelbė gražiausių metų švenčių laukimo pradžią.

Mažieji kauniečiai „Kas vyksta Kaune“ tiesiogines transliacijos metu turėjo galimybę išvysti ir Kalėdų Senelį, su kuriuo pasisveikino nuotoliniu būdu. Miestiečiai taip pat prisiminė ir visas iki šiol Kaune tviskėjusias kalėdines eglutes, o aidint fejerverkams sužibo ir šių metų – morenginė Kalėdų eglė.

Tiesa, kauniečiai turėjo progos matyti ir girdėti šventę vainikavusius fejerverkus tiesiai iš savo namų, per balkonus ir langus: tokia šventinė alternatyva pasiūlyta prašant žmonių rinktis saugumą ir eglės įžiebimą stebėti iš namų.

Visgi karantino reikalavimams pakluso ne visi, skaičiuojant paskutines minutes eglės įžiebimo, Rotušės aikštėje pradėjo būriuotis patys nekantriausieji.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad karantino laikotarpiu viešose vietose leidžiama būti ne didesnėmis nei 5 asmenų grupėmis, išskyrus šeimos narius. Būtina laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių, vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis asmens higienos reikalavimų.

Saldi Kalėdų eglė žibės iki Trijų karalių, o visu šventiniu laikotarpiu Rotušės aikštėje skambės Kalėdų radijas. Norimas išgirsti dainas renkasi patys kauniečiai – savo mėgstamą dainą į Kalėdų radijo repertuarą galima įtraukti portale „Kas vyksta Kaune“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA