Eglutės įžiebime apsilankęs kaunietis: tikiuosi niekas nenukentėjo – Kas vyksta Kaune

Eglutės įžiebime apsilankęs kaunietis: tikiuosi niekas nenukentėjo

Skaitytojo nuotr.

Šeštadienio vakarą, sulig Kalėdų eglės įžiebimu, Kaunas paskelbė švenčių laukimo pradžią. Nepaisant ribojimų, miestiečiai rinkosi į Rotušės aikštę ir buvo pasiruošę svarbųjį įžiebimo momentą išvysti gyvai. Tačiau, kaip teigia į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipęsis kaunietis, šventė galėjo pasisukti ir ne tokia džiugia linkme – Rotušės aikštėje sutviskusių fejerverkų atraižos lėkė ir į žmones, ir į automobilius.

Šiemet tradicinio koncerto Rotušės aikštėje nebuvo, tačiau, kaip įprasta, eglutės įžiebimo mementą lydėjo dangų skrodžiantys fejerverkai. Skaitytojo teigimu, pirotechnikos gaminiai buvo pastatyti kiek neapgalvotoje vietoje ir į orą buvo paleisti be jokio perspėjimo.

„Labai džiugi šventė Kaune, tik negaliu praleisti pro akis labai neatsakingo elgesio. Fejerverkai buvo pastatyti tiesiai po medžiu, visiškai nesupratau kodėl. Dar draugui pradėjau sakyt kas taip sugalvot galėjo, juk į medį šaudys ir su ta pačia akimirka pradėjo šaudyt. Labai išsigandau, nes šaudyt pradėjo prie pat žmonių, neįspėjus“, – pasakojo šventėje apsilankęs kaunietis.

Ne vietoje pastatyti fejerverkai / Skaitytojo nuotr.

Jaunuolio teigimu, fejerverkai Rotušės aikštėje atsimušinėjo nuo medžio, jų atraižos lėkė į žmones ir į automobilius. „Tikiuosi niekas nenukentėjo? Manau, tam reikia diskusijų, kad tokie kvaili dalykai nepasikartotų“, – pridūrė kaunietis.

Šiais metais kauniečiai ir miesto svečiais kalėdinės eglutės įžiebimą buvo raginami stebėti saugiai, nuotoliniu būdu. Visgi nepaisant karantino ribojimų, gyvai išvysti pačią saldžiausią šalies eglę pasiryžo ištikimiausi Kalėdų entuziastai.

Tiesa, sutviskusius fejerverkus miestiečiai galėjo stebėti net iš 6 Kauno mikrorajonų. Spalvotai miesto padangė nusidažė Aleksote, Dainavoje, Eiguliuose, Žemuosiuose Šančiuose, Šilainiuose ir Senamiestyje.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad saldi Kalėdų eglė žibės iki Trijų karalių, o visu šventiniu laikotarpiu Rotušės aikštėje skambės Kalėdų radijas. Norimas išgirsti dainas renkasi patys kauniečiai – savo mėgstamą dainą į Kalėdų radijo repertuarą galima įtraukti portale „Kas vyksta Kaune“.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA