Eglutės įžiebime apsilankęs kaunietis: tikiuosi niekas nenukentėjo – Kas vyksta Kaune

Eglutės įžiebime apsilankęs kaunietis: tikiuosi niekas nenukentėjo

Skaitytojo nuotr.

Šeštadienio vakarą, sulig Kalėdų eglės įžiebimu, Kaunas paskelbė švenčių laukimo pradžią. Nepaisant ribojimų, miestiečiai rinkosi į Rotušės aikštę ir buvo pasiruošę svarbųjį įžiebimo momentą išvysti gyvai. Tačiau, kaip teigia į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipęsis kaunietis, šventė galėjo pasisukti ir ne tokia džiugia linkme – Rotušės aikštėje sutviskusių fejerverkų atraižos lėkė ir į žmones, ir į automobilius.

Šiemet tradicinio koncerto Rotušės aikštėje nebuvo, tačiau, kaip įprasta, eglutės įžiebimo mementą lydėjo dangų skrodžiantys fejerverkai. Skaitytojo teigimu, pirotechnikos gaminiai buvo pastatyti kiek neapgalvotoje vietoje ir į orą buvo paleisti be jokio perspėjimo.

„Labai džiugi šventė Kaune, tik negaliu praleisti pro akis labai neatsakingo elgesio. Fejerverkai buvo pastatyti tiesiai po medžiu, visiškai nesupratau kodėl. Dar draugui pradėjau sakyt kas taip sugalvot galėjo, juk į medį šaudys ir su ta pačia akimirka pradėjo šaudyt. Labai išsigandau, nes šaudyt pradėjo prie pat žmonių, neįspėjus“, – pasakojo šventėje apsilankęs kaunietis.

Ne vietoje pastatyti fejerverkai / Skaitytojo nuotr.

Jaunuolio teigimu, fejerverkai Rotušės aikštėje atsimušinėjo nuo medžio, jų atraižos lėkė į žmones ir į automobilius. „Tikiuosi niekas nenukentėjo? Manau, tam reikia diskusijų, kad tokie kvaili dalykai nepasikartotų“, – pridūrė kaunietis.

Šiais metais kauniečiai ir miesto svečiais kalėdinės eglutės įžiebimą buvo raginami stebėti saugiai, nuotoliniu būdu. Visgi nepaisant karantino ribojimų, gyvai išvysti pačią saldžiausią šalies eglę pasiryžo ištikimiausi Kalėdų entuziastai.

Tiesa, sutviskusius fejerverkus miestiečiai galėjo stebėti net iš 6 Kauno mikrorajonų. Spalvotai miesto padangė nusidažė Aleksote, Dainavoje, Eiguliuose, Žemuosiuose Šančiuose, Šilainiuose ir Senamiestyje.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad saldi Kalėdų eglė žibės iki Trijų karalių, o visu šventiniu laikotarpiu Rotušės aikštėje skambės Kalėdų radijas. Norimas išgirsti dainas renkasi patys kauniečiai – savo mėgstamą dainą į Kalėdų radijo repertuarą galima įtraukti portale „Kas vyksta Kaune“.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.