Didelis sujudimas Partizanų gatvėje: po smūgio ligoninėje atsidūrė moteris su vaiku – Kas vyksta Kaune

Didelis sujudimas Partizanų gatvėje: po smūgio ligoninėje atsidūrė moteris su vaiku papildyta

„Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Ketvirtadienio popietę Dainavos rajone susidūrė du lengvieji automobiliai, į gydymo įstaigą išgabenta moteris ir mažametis vaikas. Įvykio vietoje dirba gausios specialiųjų tarnybų pajėgos – Partizanų gatvė nepravažiuojama.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė, pranešimas apie eismo įvykį Partizanų gatvėje gautas apie 15.11 val.

Pirminiais duomenimis, eismo įvykio metu susidūrė du „Peugeot“ ir „Volkswagen Touran“ lengvieji automobiliai. Anot, O. Vaitkevičienės, į gydymo įstaigą išgabenta moteris ir mažametis vaikas.

Internautai praneša, kad Partizanų gatvė – nepravažiuojama. Nelaimės vietoje darbuojasi Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, tiesa kol kas nėra aišku, ar iš sumaitotų automobilių buvo vaduoti žmonės. Ugniagesiai įvykio vietoje šalina automobilių nuolaužas.

Papildyta 16.25 val.

Kauno ugniagesių atstovė Džiuginta Vaitkevičienė naujienų portalui nurodė, kad ugniagesiams iš sumaitoto automobilio vis dėlto teko vaduoti vyrą, nelaimės metu nukentėjo trys asmenys, du iš jų – gydymo įstaigoje.

Ugniagesių atstovė patikslino, kad eismo įvykyje dalyvavo 4 transporto priemonės, po susidūrimo buvo apgadinti du šalikelėje stovėję automobiliai. Dž. Vaitkevičienės teigimu, įvykio vietoje vis dar vyksta kelio valymo darbai.

Papildyta 16.45 val.

Patikslintais duomenimis, Partizanų gatvėje susidūrė „Peugeot 307“, vairuojamas 1975 metais gimusios moters, ir „VW Touran“, vairuojamas 1971 metais gimusio vyro, automobiliai. Nuo smūgio buvo kliudyti du stovėję automobiliai – „VW Golf“ ir „Renault Laguna“.

Į gydymo įstaigą pristatyta „Peugeot 307“ vairuotoja ir 2013 metais gimęs keleivis. „VW Touran“ vairuotojas blaivus. Eismas buvo laikinai sutrikdytas, tačiau šiuo metu vyksta.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.