Prezidentas pradeda susitikimus su kandidatais į ministrus – Kas vyksta Kaune

Prezidentas pradeda susitikimus su kandidatais į ministrus

BNS 2020/11/25 09:06
DELFI nuotr.

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pradeda susitikimus su kandidatais į ministrus.

„Seimui priėmus sprendimą dėl ministro pirmininko, prezidentas artimiausiu metu planuoja susitikti su pateiktais kandidatais ir įvertinti jų tinkamumą eiti šias pareigas“, – BNS sakė valstybės vadovo atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

Pirmiausia valstybės vadovas planuoja susitikti su kandidate į socialinės apsaugos ir darbo ministres konservatore Monika Navickiene.

Po to Prezidentūroje lankysis kandidatas į kultūros ministrus liberalas Simonas Kairys, trečiasis – Laisvės partijos siūlomas kandidatas į susisiekimo ministrus Kasparas Adomaitis.

Anksčiau su daugeliu kandidatų susitiko prezidento patarėjai.

Seimas antradienį pritarė konservatorės atstovės Ingridos Šimonytės kandidatūrai į premjero pareigas.

Seimui pritarus premjero kandidatūrai ir prezidentui jį paskyrus, ministras pirmininkas ne vėliau kaip per 15 dienų nuo jo paskyrimo pristato Seimui savo sudarytą ir prezidento patvirtintą Vyriausybę, pateikia svarstyti šios Vyriausybės programą.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad lapkričio 18-ąją I. Šimonytė paskelbė norimų ministrų sąrašą. Konservatorių pirmininką Gabrielių Landsbergų ji siūlo skirti užsienio reikalų ministru, Laisvės partijos vadovę Aušrinę Armonaitę – ekonomikos ministre, o sveikatos apsaugos ministru siūlomas buvęs valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA