I. Šimonytė turi kandidatą į žemės ūkio ministro postą – Kas vyksta Kaune

I. Šimonytė turi kandidatą į žemės ūkio ministro postą

BNS 2020/11/24 10:48
Asociatyvi / DELFI nuotr.

Kandidatė į premjeres Ingrida Šimonytė į žemės ūkio ministrės pareigas siūlys buvusią Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) kanclerę Dalią Miniataitę.

„Jeigu mano kandidatūra bus patvirtinta, teiksiu ponią Dalią Miniataitę žemės ūkio ministro pareigoms užimti, ji buvo ilgametė ministerijos kanclerė, po to galbūt buvo stumtelta į šoną, nes ne visiems įtiko“, – antradienį žurnalistams Seime sakė I. Šimonytė.

I. Šimonytė teigė, kad D. Miniataitė gerai žino ministerijos darbą, iššūkius, labai svarbią klimato kaitos temą, „nes mes turime rasti protingų sprendimų, kaip nesunaikinti prekinio žemės ūkio ir atliepti klimato kaitos ir žaliosios ekonomikos tikslus“.

59-erių D. Miniataitė kanclere dirbo nuo 2009 metų, pernai ji savo noru atsistatydino ir tapo ministerijos vyriausiąja patarėja.

Nuo 2004-ųjų ji dirbo ministerijos sekretore, 2001–2004 metais buvo žemės ūkio viceministrė, o 1998–2001 metais – Žemės ir maisto ūkio integracijos į Europos Sąjungą departamento vadovė.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad lapkričio 18-ąją I. Šimonytė paskelbė norimų ministrų sąrašą. Konservatorių pirmininką Gabrielių Landsbergų ji siūlo skirti užsienio reikalų ministru, Laisvės partijos vadovę Aušrinę Armonaitę – ekonomikos ministre, o sveikatos apsaugos ministru siūlomas buvęs valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA