Šilainiuose smarki avarija: merginą iš sumaitoto automobilio vadavo ugniagesiai - Kas vyksta Kaune

Šilainiuose smarki avarija: merginą iš sumaitoto automobilio vadavo ugniagesiai

Skaitytojo nuotr.

Antradienio popietę Šilainiuose susidūrė du lengvieji automobiliai, merginą iš sumaitoto automobilio vadavo ugniagesiai. Baltijos gatvėje darbuojasi visos specialiosios tarnybos.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, eismo įvykis Baltijos gatvėje įregistruotas 12.49 val. Pasak pareigūno, nelaimės metu susidūrė du lengvieji „Opel“ ir „Subaru“ automobiliai.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, iš lengvojo automobilio „Opel“ buvo vaduojama jauna, 25-30 metų, mergina, ji perduota į medikų rankas.

Greitosios medicinos pagalbos budintysis duomenų apie merginos būklę kol kas neturi, mat medikai vis dar darbuojasi įvykio vietoje.

Nelaimės liudininkų teigimu, iš sumaitoto automobilio išvaduota mergina jau išgabenta į gydymo įstaigą. „Matosi kad smūgis buvo į vairuotojo pusę, neišsiskleidė vairo oro pagalvė, tik šoninių statramsčių“, – eismo įvykį komentavo nuotraukas atsiuntęs kaunietis.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA