Dviejų sporto aikštynų Kauno rajone laukia atgimimas – Kas vyksta Kaune

Dviejų sporto aikštynų Kauno rajone laukia atgimimas

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Zapyškyje šįmet virė eilė darbų: restauruotos Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios prieigos, paklota asfalto danga Muziejaus gatvėje, įrengti šaligatviai, išasfaltuota aikštelė prie tualeto, įjungtas dviračių tako apšvietimas ir daug kitų darbų. Tačiau tai dar ne pabaiga. Kitąmet bus pradėti Zapyškio sporto bazės, esančios prie pagrindinės mokyklos, atnaujinimo darbai.

Kauno rajono savivaldybė siekia ne tik pagerinti sportuojantiems sąlygas, bet ir ugdyti fiziškai aktyvią visuomenę Pakaunėje. Kaip nurodoma Kauno rajono savivaldybės pranešime, kitąmet statybininkai plušės ir Kulautuvoje, kur taip pat bus sutvarkyta sporto bazė. Tai dvigubas projektas, kurį rajono valdžia įgyvendins kartu su Zapyškio pagrindine mokykla ir Kulautuvos pagrindine mokykla, nes sporto aikštynai yra šalia šių ugdymo įstaigų.

Sutvarkius sporto bazes bus galima dvigubai padidinti reguliariai sportuojančių vaikų ir jaunimo iki 29 m. skaičių. Pavyzdžiui, šiuo metu Zapyškio seniūnijoje sportuoja 117 vaikų, o po atliktų darbų galės 210. Atnaujinus sporto bazes jose planuojama organizuoti įvairesnius užsiėmimus: dziudo, futbolo, gimnastikos, jogos, karatė, aerobikos, krepšinio, sportinių šokių ir kalanetikos treniruotes.

Zapyškio sporto bazėje bus įrengti bėgimo takų dangos pagrindai, sutvarkyta krepšinio aikštelė, atstatytas futbolo aikštės augalinis gruntas.

Kulautuvos sporto bazėje ketinama atlikti daugiau darbų. Bus įrengti bėgimo takai ir sektorius su guma, šuolių į tolį sektorius, atnaujinti lauko treniruokliai bei pastatyti nauji. Naujam gyvenimui statybininkai prikels futbolo aikštyną, įrengs kamuolių gaudykles, ketinama pastatyti 30 vietų lengvų konstrukcijų žiūrovų tribūną, taip pat įrengti pėsčiųjų taką.

Bendra abiejų sporto bazių atnaujinimo darbų sąmata – 382 tūkst. eurų. Dalį lėšų, t. y., 225 tūkst. eurų skirs Sporto rėmimo fondas, kitos – Kauno rajono savivaldybės biudžeto.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.