Ieško įvykio liudininkų: įsilaužę, automobilio salone nusprendė užkurti laužą | Kas vyksta Kaune

Ieško įvykio liudininkų: įsilaužę, automobilio salone nusprendė užkurti laužą vaizdo įrašas

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojos Agnės nuotr.

Skaitytojai pasidalino vaizdo įrašu ir pagalbos prašymu. Sekmadienio naktį buvo uždegtas lengvasis automobilis „Toyota Celica“, automobilis visas nesuliepsnojo, mat laužas užkurtas viduje. Apdegė automobilio vairas, sėdynės, o nuo karščio net priekinis stiklas sudužo. Ugniagesiai tikslios priežasties nenustatė, tačiau pranešėja įtaria padegimą.

Į portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi kaunietė, kurios automobilis praėjusią naktį buvo stipriai apgadintas. Ji tikisi rasti įvykį mačiusių žmonių ir išaiškinti kas suniokojo automobilį.

„2020.11.22 naktį buvo iš vidaus padegtas automobilis. Norėtume prašyti pagalbos, gal kas pravažiuojantis turėjo vaizdo registratorių. Būtų labai svarbu nustatyti padegimo laiką“, – rašė skaitytoja Agnė.

Agnė pagalbos prašymu pasidalino ir kauniečių bendruomenės grupėje, tikėdamasi rasti pagalbos šioje situacijoje.

Ji nurodė, kad automobilis stovėjo Vilijampolės mikrorajone, Sąjungos a. 4. Anot pranešimą paskelbusios Agnės, automobilis buvo padegtas, ji taip pat pridėjo, jog trumpas jungimas įvykti negalėjo, nes padegimo metu akumuliatorius buvo išimtas iš automobilio ir buvo padėtas rūsyje, kad pasikrautų.

Kaip matoma nuotraukose, į automobilį buvo įsilaužta sugadinant automobilio durelių užraktą. Visas automobilio salonas uždengtas dūmai, apdegusi visa panelė, apdegusi vairuotojo sėdynė, skilęs automobilio priekinis stiklas.

Agnė prašo kauniečių pagalbos, kurie galbūt matė kaip ir kada įvyko šis išpuolis prieš raudoną automobiliuką. Galbūt vairuojantys kauniečiai, važiuodami Panerių/Linkuvos gatvėmis, ties Sąjungos aikšte pastebėjo kažką keisto ir užfiksavo vaizdo kameromis ar bent pastebėjo kelintą valandą galėjo būti uždegtas automobilis.

Susisiekus su Kauno apskrities priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento budinčiu pareigūnu, jis patvirtino, jog apie degusį lengvąjį automobilį tarnyboms yra žinoma.

Anot pareigūno, iškvietimas gautas sekmadienį vidurdienį, 12.00 val, jog Sąjungos a. 4 buvo padegtas lengvasis automobilis „Toyota Celica“, tačiau atvykus, pareigūnų pagalbos nereikėjo, automobilis jau nedegė. Kaip teigė ugniagesiai, pranešėja įtarė padegimą. Daugiau detalių pareigūnai nepateikė.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA