Ieško įvykio liudininkų: įsilaužę, automobilio salone nusprendė užkurti laužą – Kas vyksta Kaune

Ieško įvykio liudininkų: įsilaužę, automobilio salone nusprendė užkurti laužą vaizdo įrašas

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojos Agnės nuotr.

Skaitytojai pasidalino vaizdo įrašu ir pagalbos prašymu. Sekmadienio naktį buvo uždegtas lengvasis automobilis „Toyota Celica“, automobilis visas nesuliepsnojo, mat laužas užkurtas viduje. Apdegė automobilio vairas, sėdynės, o nuo karščio net priekinis stiklas sudužo. Ugniagesiai tikslios priežasties nenustatė, tačiau pranešėja įtaria padegimą.

Į portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi kaunietė, kurios automobilis praėjusią naktį buvo stipriai apgadintas. Ji tikisi rasti įvykį mačiusių žmonių ir išaiškinti kas suniokojo automobilį.

„2020.11.22 naktį buvo iš vidaus padegtas automobilis. Norėtume prašyti pagalbos, gal kas pravažiuojantis turėjo vaizdo registratorių. Būtų labai svarbu nustatyti padegimo laiką“, – rašė skaitytoja Agnė.

Agnė pagalbos prašymu pasidalino ir kauniečių bendruomenės grupėje, tikėdamasi rasti pagalbos šioje situacijoje.

Ji nurodė, kad automobilis stovėjo Vilijampolės mikrorajone, Sąjungos a. 4. Anot pranešimą paskelbusios Agnės, automobilis buvo padegtas, ji taip pat pridėjo, jog trumpas jungimas įvykti negalėjo, nes padegimo metu akumuliatorius buvo išimtas iš automobilio ir buvo padėtas rūsyje, kad pasikrautų.

Kaip matoma nuotraukose, į automobilį buvo įsilaužta sugadinant automobilio durelių užraktą. Visas automobilio salonas uždengtas dūmai, apdegusi visa panelė, apdegusi vairuotojo sėdynė, skilęs automobilio priekinis stiklas.

Agnė prašo kauniečių pagalbos, kurie galbūt matė kaip ir kada įvyko šis išpuolis prieš raudoną automobiliuką. Galbūt vairuojantys kauniečiai, važiuodami Panerių/Linkuvos gatvėmis, ties Sąjungos aikšte pastebėjo kažką keisto ir užfiksavo vaizdo kameromis ar bent pastebėjo kelintą valandą galėjo būti uždegtas automobilis.

Susisiekus su Kauno apskrities priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento budinčiu pareigūnu, jis patvirtino, jog apie degusį lengvąjį automobilį tarnyboms yra žinoma.

Anot pareigūno, iškvietimas gautas sekmadienį vidurdienį, 12.00 val, jog Sąjungos a. 4 buvo padegtas lengvasis automobilis „Toyota Celica“, tačiau atvykus, pareigūnų pagalbos nereikėjo, automobilis jau nedegė. Kaip teigė ugniagesiai, pranešėja įtarė padegimą. Daugiau detalių pareigūnai nepateikė.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.