S. Skambinas prakalbo apie naują mylimąją: kaltinimai apie išardytą šeimą ją palaužė – Kas vyksta Kaune

S. Skambinas prakalbo apie naują mylimąją: kaltinimai apie išardytą šeimą ją palaužė

delfi.lt 2020/11/21 09:46
Asociatyvi / „Diamond photo“ nuotr.

„Skambinas naują šeimą kūrė dar neišsiskyręs su Krysko“ – tokios antraštės dar prieš pusę metų mirgėjo žiniasklaidoje. Šiadien žinomas šokėjas, politikas ir pedagogas Saulius Skambinas neslepia – būtent nuo tokio dėmesio jis sąmoningai tik po oficialių skyrybų prisipažino turintis naują šeimą.

Iki tol savo asmeninį gyvenimą itin kruopščiai slėpęs Saulius šią vasarą prisipažino, kad turi ne tik tryliką metų jaunesnę naują mylimąją Živilę Barzdaitytę, bet ir dešimties mėnesių dukrelę Milą. Sauliaus gerbėjai ėmė skaičiuoti, kad dukra gimė gal net dar prieš oficialias Sauliaus ir Karinos skyrybas.

Saulius neslepia – jie net savame mieste Kaune visą šį laikotarpį jautėsi kaip nesavi. Praeiviai gatvėje bandydavo nufotografuoti mobiliaisiais telefonais, o ramiai ir romantiškai pavakarieniauti restorane apskritai būdavo sunku.

Kaip Živilė jautėsi, kai girdėjo žurnalistų skambučius ir smalsius žvilgsnius? Ir ar tai nepakenkė poros santykiams?

„Buvo visko, ne iki konfliktų, bet buvo nesusitvarkymo su emocijomis. Živilė šioje vietoje visiškai nebuvo pasiruošusi tam, ji nesitikėjo. Kaip ir sakau, iš šono labai paprasta stebėti, bet kai susiduri tiesiogiai pats, kai turi atlaikyti visą tą krūvį, ji tiesiog buvo nepasiruošusi.

Ji negalėjo suvokti, kad tokie pikti žmonės, kad taip puls. O ji dar iš tų, kurie skaito komentarus, tai ten buvo ir ašarų, ir visokiausių depresijų. Buvo momentas, kai ją realiai palaužė“, – gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“ prisipažino S. Skambinas.

Živilė ir Saulius pažįstami buvo jau aštuonerius metus. Juos suvedė bendras draugų ratas. Ir tik nusprendęs skirtis su Karina, Saulius į trylika metų jaunesnę Živilę pažvelgė kitaip.

Saulius patikina, šiuo metu esantis daugiau politiku nei šokėju. Šiemet jis trečią kartą bandė tapti Seimo nariu. Deja, nesėkmingai. „Kiek visko bebūčiau daręs, visuomenėje esu vadinamas tik šokėju, nors šokiai šiuo metu užima tik penkis procentus mano veiklos“, – sako Saulius.

Visa tiesa apie tai, ar nauja mylimoji Živilė ir gimusi dukrelė paskubino jo ir Karinos Krysko skyrybas, ir kodėl Saulius sako, kad jį ir buvusią žmoną vadinti draugais būtų per stipru?

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.