A. Pukelis traukiasi iš LFF viceprezidento pareigų – Kas vyksta Kaune

A. Pukelis traukiasi iš LFF viceprezidento pareigų papildyta

Arūnas Pukelis / DELFI nuotr.

Ketvirtadienį vykusiame Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vykdomojo komiteto posėdyje išrinkti nauji viceprezidentai. Perrinkimo nebesiekė Tauragės apskrities futbolo federacijai vadovaujantis Arūnas Pukelis pravarde „Švinius“.

Kartu su juo LFF prezidento Tomo Danilevičiaus pavaduotojais iki šiol buvo Vidmantas Butkevičius (Salės futbolo asociacija) ir Gediminas Daukšys (Alytaus apskritis).

Vietoje jų išrinkti Mindaugas Bondauskis (Telšių apskritis), Janas Nevoina (A lyga) bei Nemunas Dagilis (Utenos apskritis).

A. Pukelis LFF viceprezidento postą užėmė 2019 metų balandį.

Socialiniame tinkle „Facebook“ ketvirtadienį jis pranešė, kad iš pareigų dėl patiriamo spaudimo, susijusio su kriminaline praeitimi.

„Dėl šiuo metu dirbtinai eskaluojamos situacijos, surežisuoto šmeižto ir šlykštaus melo kampanijos, į kurią įtrauktos ir pačios aukščiausios valdžios institucijos, atsisakau kelti savo kandidatūrą į LFF viceprezidento pareigas.

Nenoriu, kad mano asmens adresu viešai skleidžiama netiesa, kuriamos sąmokslo teorijos, trukdytų organizacijos veiklai, galimai sumenkintų futbolo bendruomenės autoritetą.

Tuo pačiu nesitaikysiu su tuo, kad kai kurie politikai, šiurkščiai pažeisdami LR Konstituciją, asociacijų įstatymą ir kitus teisės aktus imtų tiesiogiai kištis į visuomenės reikalus, prisidengdami viešuoju interesu“, – socialiniame tinkle rašė A. Pukelis.

Pasak buvusio viceprezidento, futbolas visada bus aukščiau už bet kokias intrigas, politines manipuliacijas ar slaptus susitarimus.

„Niekada nekeliu savo ego ir asmeninių ambicijų aukščiau už mūsų futbolo bendruomenes siekius ir tikslus. Man svarbu rezultatas, todėl aš visada būsiu ten, kur esu labiausiai reikalingas. Futbolas yra visų žmonių ir niekada nepriklausys nuo saujelės politikų, nors jie to ir labai norėtų.

Nepriklausys jis ir tiems veikėjams, kurie futbolą mato tik, kaip savanaudiško pasipelnymo šaltinį. Tokie žmonės, praradę priėjimą prie aruodo, desperatiškai bando įvelti politikus, visais įmanomais būdais juodindami mane ir visą futbolo judėjimą Lietuvoje. Postai savaime man niekada nebuvo vertybė“, – rašė A. Pukelis.

A. Pukelis prižadėjo likti aktyviu futbolo bendruomenės nariu, savo iniciatyvomis ir darbais prisidėti prie šio sporto stiprinimo mūsų šalyje.

„Paskleistas melas mano adresu bus civilizuotai paneigtas, o šių išpuolių užsakovai ir autoriai demaskuoti. Naujai išrinktai LFF vadovybei noriu palinkėti susiklausymo, darnos ir energijos. O visa futbolo bendruomenė tegul išlieka vieninga ir nepriklausoma“, – pridūrė jis.

Kas vyksta Kaune“ primena, kad daugiau nei prieš savaitę buvęs Sauliaus Skvernelio patarėjas ir žurnalistas socialiniame tinkle paskelbė apie rimtus ketinimus paduoti A. Pukelį į teismą – S. Malinauskas tvirtina LFF prezidentą susijus su labai nešvariais reikalais.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA