Specialiųjų tarnybų sujudimas prie Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčios – Kas vyksta Kaune

Specialiųjų tarnybų sujudimas prie Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčios papildyta

„Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Šalia Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčios suvažiavo visos specialiosios tarnybos, kauniečiai sunerimę dėl tokio didelio sujudimo. Pasidomėjus paaiškėjo, jog gautas pranešimas, kad už bažnyčios matomi dūmai, atvykę pareigūnai atlieka žvalgybą.

Kaip pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento budintis pareigūnas, gautas pranešimas, kad matomi dūmai už bažnyčios pastato. Atvykusios gausios ugniagesių pajėgos tiesioginio gaisro židinio pastebėti nepavyko, todėl šiuo metu atliekama žvalgyba.

Papildyta 20.25 val.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas papildė, jog pranešimas įregistruotas 20.00 val., gautas pranešimas, kad Žemaičių gatvėje, ant Kristaus Prisikėlimo bažnyčios stogo matosi dūmai, atviros liepsnos nematyti.

Pareigūnas informavo, jog po atliktos žvalgybos, gaisro židinys nebuvo rastas.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties vyresnioji pamainos gydytoja patikino, jog nieko blogo šiame įvykyje nenutiko ir medikų pagalbos niekam neprireikė.

Papildyta lapkričio 18 dieną 08.15 val.

PADG duomenimis, pranešimas, kad ant Prisikėlimo bažnyčios stogo matomi dūmai buvo gautas lapkričio 17 d. apie 19.53 val. Degimo nebuvo, nuo bažnyčios stogo kylantys garai lempų šviesoje galėjo atrodyti kaip dūmai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA