Pasikeitusi „Messenger“ ikonėlė žymi ne tik dizaino naujoves – Kas vyksta Kaune

Pasikeitusi „Messenger“ ikonėlė žymi ne tik dizaino naujoves

R. Tenio, „Facebook“ nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Populiarios susirašinėjimų programėlės „Messenger“ naudotojai jau kurį laiką gali pastebėti, kad programėlė kiek pasikeitė. Iš pirmo žvilgsnio, atnaujinimai neatrodo dideli, tačiau, pasak „Facebook“, tai yra tik pirmas žingsnis link didesnių pokyčių.

Ko gero, labiausiai dėmesį atkreipiantis pokytis susijęs su dizainu. Programėlės piktograma „nusidažė“ ryškia iš mėlynos į violetinę pereinančia spalva, atsirado naujų temų susirašinėjimo langui bei galimybė vartotojams pasirinkti savo reakcijas.

„Naujas įvaizdis atspindi postūmį link naujo būdo susirašinėti tarpusavyje naudojant jūsų mėgstamiausias programėles ir įrenginius“ – teigiama „Facebook“ įraše.

Kaip skelbia kompanija, tai dar ne visos naujovės, su kuriomis susidurs vartotojai. Programėlės naudotojai nuo dabar taip pat galės bendrauti su „Instagram“ vartotojais. Pastebima, kad kol kas ši funkcija bus prieinama tik Šiaurės Amerikos gyventojams.

Tačiau kai kurie vartotojai dėl šių pokyčių yra kiek susirūpinę. Esą dabar jie turės naudoti savo realius duomenis, kaip vardas ir pavardė, ko anksčiau „Instagram“ nebuvo reikalaujama. Kompanija pažymi, kad visa tai nėra privaloma ir vartotojai šią funkciją gali išjungti.

„Facebook“ pristatė ir galimybę stebėti TV serialus ar kitą video turinį kartu grupėje. Tai reiškia, kad draugai gali tiesiogiai matyti kiekvieno reakciją, bendrauti tarpusavyje. Vienintelis minusas, kurį galima įžvelgti – kad nėra galimybės stebėti turinį iš video platformos „YouTube“.

Taip pat vartotojai nuo šiol gali dar labiau personalizuoti asmenukes keičiant savo išvaizdą. Šie ir kiti pokyčiai, pasak kompanijos, bus naujų susirašinėjimo galimybių pradžia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.