Internautai klausia: ar benamiui pavyks įvykdyti teismo sprendimą? - Kas vyksta Kaune

Internautai klausia: ar benamiui pavyks įvykdyti teismo sprendimą?

BNS, Kas vyksta Kaune inf. 2020/11/13 17:33

Internete pasklido „Init“ televizijos žinių reportažo ištrauka, kurioje pasakojama, kaip benamiui asmeniui buvo skirtas namų areštas. Internautai suskubo reaguoti į komišką teisėsaugos sprendimą ir klausė, kaip gi benamis turės laikytis tokios bausmės reikalavimų.

Šį trečiadienį Kauno apylinkės teismas skyrė dešimties mėnesių laisvės apribojimo bausmę koronavirusu užsikrėtusiam ir dukart iš ligoninės pasišalinusiam vyrui.

Pasak teismo, anksčiau tris kartus teistas vyras įpareigotas bausmės laikotarpiu nuo 22 iki 6 valandos būti namuose, jei tai nesusiję su darbu, neišvykti iš gyvenamo miesto ribų be teisėsaugos leidimo ir nevartoti psichiką veikiančių medžiagų.

Ši byla valstybinį kaltinimą palaikiusios prokurorės siūlymu baigta baudžiamuoju įsakymu, kaltinamasis su siūloma bausme sutiko ir pripažino savo kaltę.

Bylos duomenimis, liepos 21 dieną 54 metų vyrui buvo nustatytas teigiamas COVID-19 tyrimas, jis buvo gydomas Kauno klinikinės ligoninės Infekcinių ligų priėmimo-skubios pagalbos skyriuje.

Liepos 23-osios rytą vyras išlipo pro ligoninės langą ir pasinaudojęs viešuoju transportu vyko maršrutu Alytus-Seirijai-Alytus, taip sukeldamas pavojų infekcine liga užsikrėsti ir kitiems žmonėms.

Vyras tą pačią dieną buvo surastas Lazdijų rajone ir grąžintas į ligoninę, tačiau liepos 26-ąją vėl išlipo pro ligoninės langą ir nuėjo apsipirkti į prekybos centrą.

Anksčiau pranešta, kad prieš patekdamas į ligoninę vyras gyveno gatvėje, galbūt Kaune esančiame Petrašiūnų mikrorajone.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA