Internautai klausia: ar benamiui pavyks įvykdyti teismo sprendimą? – Kas vyksta Kaune

Internautai klausia: ar benamiui pavyks įvykdyti teismo sprendimą?

BNS, Kas vyksta Kaune inf. 2020/11/13 17:33

Internete pasklido „Init“ televizijos žinių reportažo ištrauka, kurioje pasakojama, kaip benamiui asmeniui buvo skirtas namų areštas. Internautai suskubo reaguoti į komišką teisėsaugos sprendimą ir klausė, kaip gi benamis turės laikytis tokios bausmės reikalavimų.

Šį trečiadienį Kauno apylinkės teismas skyrė dešimties mėnesių laisvės apribojimo bausmę koronavirusu užsikrėtusiam ir dukart iš ligoninės pasišalinusiam vyrui.

Pasak teismo, anksčiau tris kartus teistas vyras įpareigotas bausmės laikotarpiu nuo 22 iki 6 valandos būti namuose, jei tai nesusiję su darbu, neišvykti iš gyvenamo miesto ribų be teisėsaugos leidimo ir nevartoti psichiką veikiančių medžiagų.

Ši byla valstybinį kaltinimą palaikiusios prokurorės siūlymu baigta baudžiamuoju įsakymu, kaltinamasis su siūloma bausme sutiko ir pripažino savo kaltę.

Bylos duomenimis, liepos 21 dieną 54 metų vyrui buvo nustatytas teigiamas COVID-19 tyrimas, jis buvo gydomas Kauno klinikinės ligoninės Infekcinių ligų priėmimo-skubios pagalbos skyriuje.

Liepos 23-osios rytą vyras išlipo pro ligoninės langą ir pasinaudojęs viešuoju transportu vyko maršrutu Alytus-Seirijai-Alytus, taip sukeldamas pavojų infekcine liga užsikrėsti ir kitiems žmonėms.

Vyras tą pačią dieną buvo surastas Lazdijų rajone ir grąžintas į ligoninę, tačiau liepos 26-ąją vėl išlipo pro ligoninės langą ir nuėjo apsipirkti į prekybos centrą.

Anksčiau pranešta, kad prieš patekdamas į ligoninę vyras gyveno gatvėje, galbūt Kaune esančiame Petrašiūnų mikrorajone.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.