FNTT kreipiasi į gyventojus: ieško nukentėjusių nuo finansų bendrovės veiklos – Kas vyksta Kaune

FNTT kreipiasi į gyventojus: ieško nukentėjusių nuo finansų bendrovės veiklos

DELFI nuotr.

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Kauno apygardos valdyba kartu su Kauno apygardos prokuratūra atlieka ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto UAB „SIMPLE FINANCE“ vertimosi ūkine finansine veikla bei sukčiavimo.

FNTT prašo gyventojų ir juridinių asmenų, sudariusių sutartis dėl finansinės nuomos (lizingo) su šios bendrovės atstovu ir dėl to nukentėjusių, kreiptis į FNTT Kauno apygardos valdybą.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, UAB „SIMPLE FINANCE“, kuri neturi teisės Lietuvoje teikti finansinių (įskaitant kreditų suteikimo ir lizingo teikimo) paslaugų, išskyrus kai kredito gavėjas yra juridinis asmuo, galimai neteisėtai verčiasi finansine veikla, rašoma FNTT pranešime žiniasklaidai.

Šiame tyrime taip pat tiriamos aplinkybės, kad UAB „SIMPLE FINANCE“ galėjo klaidinti vartotojus ir sukčiauti, apgaule įgydama nekilnojamąjį turtą, automobilius ir pinigines lėšas. Ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal Lietuvos banko pareiškimą.

Nuo UAB „SIMPLE FINANCE“ galimai neteisėtos veiklos nukentėję fiziniai ir juridiniai asmenys prašomi susisiekti su FNTT Kauno apygardos valdyba šiais kontaktais: tel. 8 (37) 324299, el. paštas dokumentas.kaunas@fntt.lt

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA