Įkalinimo įstaigos tapo koronaviruso židiniais: atvejų skaičius perkopė šimtą | Kas vyksta Kaune

Įkalinimo įstaigos tapo koronaviruso židiniais: atvejų skaičius perkopė šimtą

BNS 2020/11/11 15:42
DELFI nuotr.

Įkalinimo įstaigose iki šiol nustatyta iš viso 112 koronaviruso atvejų – serga 40 kalinių ir 72 darbuotojai. Praeitą antradienį koronaviruso atvejų skaičius įkalinimo įstaigose siekė 64.

Daugiausia atvejų patvirtinta Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje – 51. Čia serga 34 kaliniai ir 17 darbuotojų. Laisvės atėmimo vietų ligoninėje kol kas patvirtinti 34 atvejai – serga 3 kaliniai ir 31 darbuotojas.

Kauno tardymo izoliatoriuje serga 8 darbuotojai ir 1 kalinys, Vilniaus pataisos namuose – 7 darbuotojai, Šiaulių tardymo izoliatoriuje – 4 darbuotojai ir 2 kaliniai, Marijampolės pataisos namuose – 4 darbuotojai, Panevėžio pataisos namuose – 1 darbuotojas.

Iš viso saviizoliacijoje yra 71 darbuotojas, taip pat 261 nuteistasis, iš kurių 126 izoliuoti po kontakto su sergančiuoju.

Dar 135 kalinių yra saviizoliacijoje, nes yra naujai pristatyti į įkalinimo įstaigas.

Praėjusią savaitę saviizoliacijoje buvo 51 darbuotojas ir 240 nuteistųjų.

Įkalinimo įstaigose šiuo metu sustabdyti trumpalaikiai pasimatymai – vietoj vieno tokio pasimatymo, jeigu nuteistasis pageidauja, gali būti trys vaizdo ar telefoniniai skambučiai.

Taip pat uždraustos visų kategorijų nuteistųjų išvykos į namus.

Dėl visuomenės, nevyriausybinių organizacijų atstovų, dvasininkų patekimo į įstaigas kiekvienu atveju individualiai sprendžia laisvės atėmimo vietos įstaigos direktorius.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1433 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA