Kauno gatvės tampa saugesnės: sulaikyti keli nepilnamečiai vogę senolių rankines – Kas vyksta Kaune

Kauno gatvės tampa saugesnės: sulaikyti keli nepilnamečiai vogę senolių rankines

Kauno AVPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai kartu su kolegomis iš Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos nustatė ir sulaikė ne vieną asmenį, iš senolių pasisavinusį rankines Kauno mieste.

Praėjusios savaitės pabaigoje sulaikyti trys nepilnamečiai (du gim. 2005 m. ir gim. 2006 m.), kurie, kaip įtariama, š. m. rugsėjo 25 d. apie 13.30 val. Kaune, V. Krėvės pr., prie laiptinės iš moters atvirai pagrobė rankinę su joje buvusiai pinigais, kitais asmeniniais daiktais.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už tai numatyta atsakomybė – bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų. Įtariama, kad tyrimo metu gali išaiškėti ir daugiau tokio pobūdžio nusikalstamo veikų, galimai įvykdytų šių jaunuolių.

Penktadienį, lapkričio 6 d., po pietų sulaikytas ir dar vienas jaunas vyras (gim. 1999 m.), kuris, kaip įtariama, spalio 26 d. apie 16.00 val. Kaune, Breslaujos g., iš senolės pagrobė rankinę su joje buvusiais 1400 eurų.

Dėl šio įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 1 d. Už tai numatyta atsakomybė – areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Turima duomenų, kad dar viena vagystė įvykdyta iš senolės, sėdinčios neįgaliojo vežimėlyje. Vakar anksčiau ne kartą teistam vyrui paskirta kardomoji priemonė – suėmimas 1 mėnesiui. Įtariama, kad šis jaunas vyras galėjo įvykdyti ne vieną tokio pobūdžio nusikalstamą veiką Kauno mieste.

Asmenis, galimai nukentėjusius nuo šio vyro, prašome kreiptis į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnus el. paštu lukas.tamasauskas@policija.lt.

Tyrimus organizuoja ir jiems vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Pirmojo ir Ketvirtojo skyriaus prokurorai.

Pareigūnai ir toliau sieks kuo greičiau išaiškinti nusikalstamas veikas, kad viešose vietose gyventojai ir miesto svečiai jaustųsi saugiai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA