„X erdvėje“ Kaune svečiuosis merginų grupė „shishi“ – Kas vyksta Kaune

„X erdvėje“ Kaune svečiuosis merginų grupė „shishi“

P. Butkaus nuotr.

Lapkričio 5 d. 17 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje esančioje „X erdvėje“ įvyks susitikimas su merginų grupės „shishi“ trijule: Dominyka Krisčiūnaite, Giedre Nalivaikaite bei Kamile Griušyte.

„Shishi“ susikūrė 2017 m., po metų pristatė debiutinį albumą „NA x 80“, o 2019 m. pradžioje jau buvo nominuota M.A.M.A apdovanojimų „Metų alternatyvos“ kategorijoje. Merginos į lietuvišką sceną atnešė naują ir svarbią muzikinę alternatyvą, kurią perteikia spalvingi jų dainų tekstai, melodijos ir vaikiškas naivumas.

Trio kūryboje pinasi rap, trash, lo-fi, surf, soul muzikos stiliai. Grupė muzikantėms kartu yra ir kūrybinių ieškojimų manifestacija. Sunkiai į konkretaus žanro rėmus telpančios merginos groja muziką, kurią ir pačios mėgsta klausyti. 

Visai neseniai „shishi“ Didžiosios Britanijos muzikos kompanijoje „The state51 Conspiracy“ išleido savo antrąjį albumą pavadinimu „Mafitishei“ ir vaizdo klipą kūriniui „Burbulas ir Burbulienė“ muzikiniame projekte „Sapiens Music“, spėjo pasirodyti festivaliuose Rygoje bei Taline, aplankyti festivalius Poznanėje ir Liverpulyje.

Anksčiau grupė savo kūrybą jau yra pristačiusi Vokietijoje, Slovėnijoje, Vengrijoje, Izraelyje, Kroatijoje, Austrijoje, Čekijoje bei Olandijoje, o ketvirtadienį merginos pirmą kartą prisistatys Kauno „X erdvėje“.

Renginio dalyviams bus atvertos K. Petrausko memorialinio buto ir „Valstybės teatras. Tautą burianti muzika“ ekspozicijos.
Renginys bus tiesiogiai transliuojamas portale „Kas vyksta Kaune“.

KMM M. ir K. Petrauskų skyrius / O. Brickutės nuotr.

Pokalbį moderuos Algirdas Šapoka ir Karolis Venclauskas.

X erdvė – tai praeitais metais Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje duris atvėrusi bendros kūrybos erdvė jaunimui, kurioje kas mėnesį vyksta susitikimai su įvairiais atlikėjais. Nemažo susidomėjimo neformalių pokalbių su muzikos kūrėjais formatas nėra apibrėžtas ar surežisuotas, dėl to kiekvienas susitikimas yra įtraukiantis ir nenuspėjamas.

Susitikimas vyks Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31).

Renginys nemokamas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA