Linksmai nusiteikę vyrai kauniečiams Laisvės alėjoje pademonstravo šokio judesius - Kas vyksta Kaune

Linksmai nusiteikę vyrai kauniečiams Laisvės alėjoje pademonstravo šokio judesius

Skaitytojo nuotr.

Nors Kaune įvestas karantinas, o valdžia vis garsiau kalba apie jo sąlygų griežtinimą, panašu, kad kauniečiai nuliūsti neketina. Kauno centre šou surengę vyrai miestiečius džiugino ne tik populiarios lietuviškos dainos posmais bei šokias, bet ir akrobatiniais triukais.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ pasakojo vaizdo įrašą ir nuotraukas atsiuntęs skaitytojas, muzikinis šou miesto centre užfiksuotas trečiadienį, spalio 28 dieną.

Kaip tik tądien Kaune įvestas lokalus karantinas. Vaizdo medžiagą atsiuntęs vyriškis spėliojo, kad linksmai nusiteikę vyrai bandė praskaidrinti kauniečių nuotaikas, o galbūt paskutinį kartą atsipalaiduoti prieš griežtus ribojimus mieste.

Tiesa, nėra aišku ar šuo surengusi trijulė į Laisvės alėją atvyko kartu. Tikėtina, kad hitą „Juoda orchidėja“ miestiečiams nusprendė padovanoti gatvės muzikantas, o pro šalį ėję vyrukai šią dainą nusprendė pagyvinti ir šokio judesiais.

Kaip matyti užfiksuotame vaizdo įraše, šokio trupė galimai vartojo ir alkoholinius gėrimus. Remiantis Administracinių nusižengimų kodeksu, alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose užtraukia baudą nuo 20 iki 100 eurų, o už tokių veikų padarymą pakartotinai – baudą nuo 100 iki 200 eurų.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad lokalus karantinas Kauno mieste įsigaliojo spalio 28-ąją. Iš viso karantino režimas šiuo metu galioja maždaug trečdalyje – 21 – šalies savivaldybių. Pagal priimtą Vyriausybės sprendimą, jose gyvenantiems žmonėms privalu dėvėti kaukes visose viešose vietose su retomis išimtimis.

Savivaldybėse, kuriose įvestas karantinas, draudžiama būriuotis daugiau nei po 5 asmenis, įstaigos turi dirbti iš dalies ar visiškai nuotoliniu būdu, ribojami klientų ir pirkėjų srautai parduotuvėse, draudžiama lankyti vyresnius nei 14 metų pacientus, išskyrus gimdyves, taip pat socialinių globos įstaigų gyventojus. Rekomenduojama atsisakyti masinių religinių apeigų susiburiant.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Kur kreiptis emocinės (psichologinės) pagalbos

Emocinės pagalbos tarnyba Kontaktai
„Jaunimo linija“ 8 800 28888
(visą parą)
www.jaunimolinija.lt
„Vaikų linija“ 116 111
Kasdien 11:00 - 23:00
www.vaikulinija.lt
„Linija Doverija“
paaugliams ir jaunimui
(parama teikiama rusų kalba)
8 800 77277
II - VI 16:00 - 20:00
(išskyrus valstybės švenčių dienas)
„Pagalbos linija moterims“ 8 800 66366
(visą parą)
pagalba@moteriai.lt
„Vilties linija“ suaugusiems 116 123
(visą parą)
www.viltieslinija.lt
vilties.linija@gmail.com
​„Tu ne vienas“ pagalbos linija www.tunevienas.lt
„Sidabrinė linija“
draugystė, bendravimas ir pagalba telefonu garbaus amžiaus žmonėms
8 800 80020
Darbo dienomis 8:00 - 20:00
www.sidabrinelinija.lt
pasikalbekime@sidabrinelinija.lt
Krizinio nėštumo centras
Nemokama pagalba teikiama gyvai, telefonu, internetu. Priklausomai nuo pagalbos poreikio, pagalbą teikia šie specialistai: psichologai, teisininkai, socialiniai darbuotojai, ginekologai, dulos, žindymo specialistės.
Pagalba galima visoje Lietuvoje.
+370 603 57912
Darbo dienomis 09:00 - 17:00
www.neplanuotasnestumas.lt
pagalba@neplanuotasnestumas.lt
Krizių įveikimo centras
Skubi, nemokama ir anonimiška psichologinė pagalba išgyvenantiems psichologinę krizę.
+370 640 51555
Darbo dienomis 16:00 - 20:00
Šeštadieniais 12:00 - 16:00
www.krizesiveikimas.lt
info@krizesiveikimas.lt
Facebook Messenger
Skype susirašinėjimas
Skype skambutis
Mobilioji psichologinių krizių įveikimo komanda
Nemokama pagalba organizacijoms ir šeimoms, įvykus kriziniams atvejams (po savižudybės, žmogaus mirties, dingimo, avarijų ir t.t.). Konsultuoja įmonių vadovybes gyvai ar nuotoliu.
1815
kriziukomanda.lt
Programėlė „Pagalba Sau“ ne tik padeda stebėti savo būseną, bet ir suteikia informaciją, kur kreiptis ar nukreipti kitą, prireikus pagalbos.
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA