Ringauduose – smarkus dviejų automobilių susidūrimas: senyvam vairuotojui prireikė medikų pagalbos – Kas vyksta Kaune

Ringauduose – smarkus dviejų automobilių susidūrimas: senyvam vairuotojui prireikė medikų pagalbos

Visų Šventųjų pavakarę Kauno rajone, Ringauduose, susidūrė du lengvieji automobiliai, vienas vairuotojas skubiai išgabentas į gydymo įstaigą. Internautų teigimu, nelaimės vietoje formuojasi spūstys, čia darbuojasi ugniagesiai ir policijos pareigūnai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad pranešimas apie nelaimę Šakių plente gautas apie 16.04 val.

Eismo įvykio metu susidūrė du lengvieji „Audi“ ir „Peugeot“ automobiliai. Pasak pareigūno, 70-ies metų „Peugeot“ vairuotojas pristatytas į gydymo įstaigą.

Internautų ir liudininkų teigimu, avarija įvyko, sunegalavus vienam iš eismo dalyvių, jie spėliojo, kad vyriškį galimai ištiko infarktas. „Jei greit nuvežė į gydymo įstaigą, tai išgyvens. Stabilus, pulsas retas, sąmoningas“, – nelaimės aplinkybes komentavo liudininkai.

Tiesa, šios informacijos budintysis pareigūnas patvirtinti negalėjo, įvykio aplinkybės vis dar tikslinamos.

Nelaimės vietoje darbuojasi ugniagesiai, tačiau, pasak pareigūno, iš sumaitotų automobilių asmenų vaduoti neteko. Ugniagesiai nuo kelio valo automobilių nuolaužas bei išsiliejusius tepalus.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA