Kauno rajone pristatytas interaktyvus kapinių žemėlapis – Kas vyksta Kaune

Kauno rajone pristatytas interaktyvus kapinių žemėlapis

„Kas vyksta Kaune“ nuotr.

Vėlinių išvakarėse Kauno rajono savivaldybės administracija atkreipia gyventojų dėmesį, kad rajone veikianti kapinių skaitmeninimo sistema gali padėti paprasčiau atrasti artimųjų kapus.

2018 metais pradėtas projektas šiandien apima Batniavos, Raudondvario, Kulautuvos, Vilkijos, Vilkijos apylinkių ir Domeikavos seniūnijų kapines. Apie atliktus darbus informuoja prie kapinių įėjimų pritvirtinti informaciniai stendai.

Kaip veikia ši sistema?

Internetiniame puslapyje įrašykite velionio vardą ir pavardę, laidojimo regioną, kapinių pavadinimą, rašoma Kauno rajono savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Sistema parodys tikslią kapavietės vietą, nuotraukas ir navigacijos nuorodą, kaip tiksliai nueiti iki kapavietės. Artimųjų paieška galima ir pagal vardo, pavardės fragmentus, šeimos pavardę, jei toks užrašas buvo iškaltas ant paminklo.

Paieška veikia lietuvių ir lotynų rašmenimis. Yra galimybė ieškoti kapaviečių kapinių žemėlapio aplinkoje.

Skaitmenizuotos kapinės / Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Sistema nuolatos atnaujinama, todėl pamačius netikslumų prašome tinklapyje užpildyti informacijos atnaujinimo formą arba pridėti atnaujintą kapavietės nuotrauką.

Šioje interneto svetainėje pateikiama informacija ir apie suskaitmenintas kitų savivaldybių kapines.

Atliktas kapinių skaitmeninimas leidžia Savivaldybės administracijos specialistams šiuolaikiškai ir greitai atsakyti į gyventojų užklausas, suteikti reikalingas paslaugas, išduoti leidimus laidoti ir kaupti visus duomenis, susijusius su kapaviečių priežiūra.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA