Grožio paslaugas Kaune teikusiai merginai teks atsakyti teisme – Kas vyksta Kaune

Grožio paslaugas Kaune teikusiai merginai teks atsakyti teisme

Asociatyvi / FNTT nuotr.

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Kauno apygardos valdybos pareigūnai kartu su Kauno apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame mergina kaltinama klientams galimai teikdavusi grožio injekcijų leidimo paslaugas, neturėdama licencijos verstis medicinos praktika. Jai pateikti kaltinimai dėl stambaus masto neteisėto vertimosi profesine veikla, neturint tam reikiamos licencijos.

Kaip skelbiama FNTT pranešime, į pareigūnų akiratį pateko jauna kosmetologijos specialistė, kuri savo klientams dviejuose Kauno grožio salonuose leisdavo vadinamąsias grožio injekcijas veidui – hialurono rūgšties užpildus.

Per beveik trejus metus iš užpildais prekiaujančios bendrovės kaltinamoji, įtariama, įsigijo 792 dėžutes su hialurono rūgštimi užpildytais švirkštais, iš viso 1563 švirkštus. Pareigūnai suskaičiavo, kad pirkinių suma galėjo siekti per 134 tūkst. eurų. Vienos procedūros kaina svyruodavo nuo 140 iki 200 eurų.

Nors neturėjo galiojančios licencijos užsiimti intervencinėmis paslaugomis, kurias gali atlikti tik gydytojai, mergina klientams injekcijas leisdavo į lūpas, koregavo kitas veido sritis, taip pat naudojosi ir mechaniniu aparatu beadatinėms hialurono procedūroms, teikė kitokias paslaugas, kurioms naudojama minėta medžiaga.

Tyrimui vadovavo Kauno apygardos prokuratūros 2-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras. Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas po bendro FNTT Kauno apygardos valdybos ir Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos patikrinimo.

Už vertimąsi neteisėta profesine veikla stambiu mastu, neturint tam licencijos, kaltinamajai gresianti griežčiausia bausmė – laisvės atėmimas iki ketverių metų. Taip pat galimas už intervencines procedūras gautų pajamų ir priemonių konfiskavimas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA