Vėlinių savaitgalį – viešojo transporto pakitimai – Kas vyksta Kaune

Vėlinių savaitgalį – viešojo transporto pakitimai

Asociatyci / R. Tenio nuotr.

Ilgąjį Visų šventųjų ir Vėlinių savaitgalį, kuomet miesto gyventojai važiuoja lankyti artimųjų kapų – papildomas maršrutinių autobusų eismas.

Kaip skelbia „Kauno autobusai“, siekiant užtikrinti kiekvieno keleivio patogesnę ir greitesnę kelionę Kauno miesto transportu, spalio 31 d. bei lapkričio 1-2 dienomis važiuos šie maršrutai:
20A maršrutas Kauno pilis – Prezidento V. Adamkaus gimnazija. 25 maršrutas Geležinkelio stotis – Karmėlavos kapinės. 39A maršrutas Kauno pilis – Romainių kapinės.

Taip pat 39 maršrutas Romainiai – Kauno klinikinė ligoninė – Neveronių g. (Neveronys). 44 maršrutas Kauno pilis – Ledos kapinės. 47B maršrutas Kauno pilis–Kleboniškis. 61 maršrutas Geležinkelio stotis–Vainatrakio kapinės. 62 maršrutas Geležinkelio stotis–Kauno tiekimas.

Lapkričio 2 d. autobusai ir troleibusai važiuos pagal sekmadienio eismo tvarkaraščius. Nuo lapkričio 3 d. 61-ojo maršruto mažos talpos autobusas važiuos tik poilsio dienomis.

Daugiau informacijos čia.

Taip pat „Kas vyksta Kaune“ primena, kad kasmet lapkričio 1-ąją Kauno širdyje tekanti „Sielų upė“ šįsyk bus kitokia. 19-oji žvakelių upė tekės internetinėje erdvėje.

Rekomendacijos Vėlinių savaitgaliui

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ragina laikytis rekomendacijų ir būti atsakingais, neorganizuoti bendrų pasisėdėjimų su giminaičiais.

„Žmonės turi pasidomėti į kokią savivaldybę jie vyksta, ar ten negalioja susibūrimų ribojimas, kaukių dėvėjimas. O jei net yra vykstama į savivaldybę, kur nėra dar paskelbtas karantinas, tikrai nebus per daug, jei žmonės ir ten dėvės kaukes ir saugosis“, – kalbėjo A. Veryga.

„Ir dar vienas patarimas – pats kapinių lankymas, jei žmonės ten nesibūriuoja, nesusitikinėdami su kažkuo, tai rizikos nekelia. Bet prašymas žmonėms yra nevažiuoti ir nelankyti giminaičių. Taip pat neorganizuoti susitikimų, pasisėdėjimų prie bendro stalo“, – ragino ministras.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT