Didesnę dalį rungtynių vijęsis Kauno „Žalgiris“ palaužė Vilniaus „Rytą“ | Kas vyksta Kaune

Didesnę dalį rungtynių vijęsis Kauno „Žalgiris“ palaužė Vilniaus „Rytą“

delfi.lt 2020/10/25 19:24
DELFI / O. Gurevičiaus nuotr.

„Betsafe-LKL“ čempionate sekmadienį įvyko ilgai laukta stipriausių Lietuvos klubų akistata. Slogiai startavęs Kauno „Žalgiris“ (5-1) pranašumą prieš principinį varžovą užtikrintai įrodė po pertraukos.

Trečiajame kėlinyje dominavę Martino Schillerio auklėtiniai svečiuose Vilniaus „Ryto“ (6-1) krepšininkams išrašė pirmąjį sezono pralaimėjimą – 84:72 (16:24, 18:18, 28:10, 22:20).

Sužaidus 24 minutes svečiai dar atsilikinėjo 42:48, tačiau rungtynių eigą aukštyn kojomis jie apvertė vos per 6 minutes laimėdami atkarpą 20:2.

Susitikimą gerokai sėkmingiau pradėjo savų sirgalių palaikoma sostinės ekipa, kuri be atsako pelnė pirmuosius dešimt taškų, o sužaidus 9 minutes buvo priekyje 22:7.

Šalto dušo pabudinti „Žalgirio“ krepšininkai dar iki pirmojo ketvirčio pabaigos prisivijo 16:22, tačiau antro kėlinio pradžioje „Rytas“ atstatė dviženklę persvarą 27:16.

Kauno ekipa varžovams bėgti į priekį neleido. Komandos ilgai žaidė taškas į tašką, o po pertraukos žalgiriečiai spurtavo 20:2 bei persvėrė rezultatą 62:50.

Paskutiniajame kėlinyje „Rytas“ intrigos nebeatkūrė. Sužaidus 33 minutes kauniečiai įgijo rekordinę persvarą 70:56, o likęs laikas buvo tik formalumas.