Kauno Krikščioniškuose gimdymo namuose užfiksuotas koronaviruso atvejis – Kas vyksta Kaune

Kauno Krikščioniškuose gimdymo namuose užfiksuotas koronaviruso atvejis

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninei priklausančiuose Krikščioniškuose gimdymo namuose užfiksuotas koronaviruso atvejis, infekcija susirgo gimdymo namų darbuotoja. Gimdyvėms siūloma rinktis kitus Kauno gimdymo skyrius.

„Vienai mūsų darbuotojų – teigiamas COVID-19 testas. Naudotos apsaugos priemonės, virusas neturėjo išplisti, tačiau apsidrausdami kelias dienas skirsime gimdymo skyriaus dezinfekcijai, kitų darbuotojų testavimui. Kol kas gimdyves kviestume rinktis kitus Kauno gimdymo skyrius“, – socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė Krikščioniškieji gimdymo namai.

Ginekologijos skyrius darbą tęsia, dienos stacionaras ir ambulatorinės konsultacijos veikia įprastai, praneša gimdymo namai.

Kaip rašoma gimdymo namų internetiniame puslapyje, gimdyti Krikščioniškuose gimdymo namuose nusprendusiai gimdyvei ir ją lydinčiam asmeniui visada atliekami testai dėl COVID-19 ligos. Gimdyvių ir naujagimių lankymas (ateinant iš namų) kol kas nėra įmanomas.

Prieš patenkant į gimdymo namus, pacientės apklausiamos. Įėjus į pastatą visi – ir medikai, ir pacientės – dezinfekuoja rankas.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad Lietuvoje iš viso patvirtinti 8239 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 4483 asmenys, 3599 – pasveiko.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT