Eiguliuose pro daugiabučio langą iškrito vaikas – Kas vyksta Kaune

Eiguliuose pro daugiabučio langą iškrito vaikas

Skaitytojos nuotr.

Antradienio popietė Eiguliuose pažymėta skaudžia nelaime, čia pro daugiabučio langą iškrito mažametis vaikas. Pirminiais duomenimis, mažametis išgyveno ir yra pristatytas į gydymo įstaigą.

„Kaune, prie Topolio, kaimynai sakė, jog iš 3 aukšto iškrito vaikas“, – antradienio popietę pranešė skaitytoja.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, pranešimas apie nelaimę Sukilėlių prospekte buvo gautas apie 14.48 val.

Pasak Greitosios medicinos pagalbos budėtojos, vaikas gyvas ir yra pristatytas į Kauno klinikas. Tuo tarpu, Kauno klinikos informacijos apie vaiko būklę neteikia – reikalingas artimųjų sutikimas.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad birželio viduryje Eiguliuose pro balkoną taip pat iškrito mažametis vaikas, laimei, pro ketvirto aukšto balkoną iškritusi mergaitė išgyveno.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT