Svogūnų priedanga autobusiuko vairuotojo Šilainiuose neišgelbėjo – Kas vyksta Kaune

Svogūnų priedanga autobusiuko vairuotojo Šilainiuose neišgelbėjo

MKT nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Praėjusią savaitę Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai Kauno Šilainių mikrorajone sulaikė mikroautobusą, kuriame rasta 2 500 litrų lenkiško spirito, užmaskuoto dėžėmis su daržovėmis. Buvo sulaikytas ne tik automobilio vairuotojas, bet ir dar du asmenys, įtariami organizavę nelegalaus spirito įvežimą į Lietuvą.

Kaip nurodoma LR muitinės pranešime, mikroautobusas „Fiat Ducato“ muitinės pareigūnų buvo sustabdytas ketvirtadienį, spalio 15 d., apie 10 val. ryto, Šilainiuose.

Mašiną vairavęs kaunietis pareigūnams tepasakė, jog pažįstamų prašymu „Fiat Ducato“ su daržovių (svogūnų) kroviniu parvairavęs iš Lenkijos. Tačiau nuėmę vos keletą dėžių su svogūnais, pareigūnai išvydo, jog tikrasis krovinys visai kitoks – mašinoje iš viso buvo aptikta 500 vnt. penkių litrų plastikinių talpų su lenkišku spiritu.

„Fiat Ducato“ vairuotojas neturėjo jokių spirito įsigijimo dokumentų, tad nelegalus krovinys ir mašina buvo sulaikyti. MKT pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d., dėl neteisėto alkoholio laikymo ir gabenimo, turint tikslą jį realizuoti.

Už minėtą veiką gresianti atsakomybė – bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų, ikiteisminiam tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūra.

Tęsiant tyrimą praėjusią savaitę, pažymi muitinė, buvo sulaikyti dar du Kauno ir Kauno rajono gyventojai, kurie įtariami organizavę nelegalaus spirito atgabenimą į Lietuvą. Visi trys sulaikytieji po apklausos buvo paleisti, skyrus kardomąsias priemones – dokumentų poėmius ir rašytinius pasižadėjimus neišvykti.

Šiemet Lietuvos muitinės pareigūnai iš viso jau sulaikė 5 tonas nelegalaus alkoholio.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA